Anında kullanabileceğiniz kredi fırsatları! 15 bin TL’den 50 bin TL’ye kadar anında kredi..

Anında kullanabileceğiniz kredi fırsatları! 15 bin TL'den 50 bin TL'ye kadar anında kredi..

0

Anında kullanabileceğiniz kredi fırsatları! 15 bin TL’den 50 bin TL’ye kadar anında kredi..

Başvurunuz onaylanır onaylanmaz krediniz hesabınıza yatıyor. Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan kampanya ile Yapı Kredi müşterilerine anında kredi fırsatı sunuluyor. Şubelere uğramadan dijital kanallar üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz kredi kampanyası kapsamında 15 bin TL’den 50 bin TL’ye kadar kredi veriliyor. Ayrıca Yapı Kredi’nin oluşturduğu son düzenleme ile kredi kampanyasına katılmak için banka müşterisi olma koşulu aranmamaktadır.

Dijital kanallar üzerinden müracaat yaparak 7/24 kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası tarafından yeni kredi kampanyaları geliyor. Müşterilerine destek olmak amacıyla her an yeni kredi kampanyası sunan Yapı Kredi Bankası’ndan kaçırılmayacak kredi fırsatı geldi. Kredinizi şubesiz kredi olarak sunan Yapı Kredi şubeye gitmeden dijital kanallar üzerinden anında 15 bin TL ile 50 bin TL arasında kredi sunuyor.

İhtiyaç kredisi kapsamında uzun zamandan beri birçok banka gibi Yapı Kredi de çeşitli kredi kampanyaları sunarken yeni kredi kampanyası ile birçok kişinin yüzünü güldürdü. Ayrıca krediler kendi içerisinde ihtiyaç kredisi, araç kredisi, konut kredisi gibi farklı sınıflar bulunuyor.

Yapı Kredi Bankası’ndan kredi kullanmanız durumunda ödeyebileceğiniz örnek bir ödeme tablosu oluşturdu!

Yapı Kredi’ den 36 ay vadede 15 bin TL’lik kredi kullanmanız durumunda Kredi tahsis ücreti olarak 75 TL çekilecektir. Ayrıca kredinin aylık faiz oranı % 2.42’dir. Aylık ödemeniz gereken tutar 677 lira iken bankaya toplamda geri ödenmesi gereken tutar ise 24.381 TL olacaktır.

Yapı Kredi Bankası’ndan 36 ay vade de 50.000 TL’lik kredi kullanmanız durumunda Kredi tahsis ücreti olarak sizden 150 TL kesilecektir. Ayrıca aylık yüzde 2.22 faiz oranı uygulanırken aylık taksit tutarı 2177 TL olacaktır. Bankaya toplamda ödemeniz gereken tutar ise 78365 TL’dir.

Yapı Kredi Bankası’ndan 23 bin TL’lik kredi kullanmanız durumunda ise aylık faiz oranı %2.14 uygulanacak vade süresi ise 36 aydır. Yapı Kredi Bankası tarafından müşterileri için kolay çözüm yolları sunulurken banka birçok kredi paketi ile kredi finansman desteği sağlıyor. Ayrıca sadece kredi değil birçok farklı avantajlar sunmaya devam ediyor.

İhtiyaç kredisi nedir ve nasıl alınır?

İhtiyaç kredisi kullanma şartları bankadan bankaya farklılık gösteriyor. Ancak kredi kullanacak kişiye göre de krediler farklılık gösterirken faiz oranlarında da farklılıklar yaşanabilir. Örneğin İş Bankası’ndan kredi kullanan bir kişi Aylık 2000 TL ücret alıyor ise bu kişinin kullanabileceği ortalama kredi tutarı 1000 TL olacaktır.

Y Bankasından aynı şahıs kendine adına krediden yararlanamıyor. Bunun sebebi ise bankaların kredi puanlarıdır. Kişiler kredi notuna göre kredi alabilir. İster Yapı Kredi Bankası müşterisi olun ister olmayın Yapı Kredi’nin resmi internet sayfası mobil uygulaması Müşteri İletişim Merkezleri kanalıyla kredi başvurusunda bulunmanız durumunda banka kredinizi onayladığı veya onaylamadığında her iki durumda da size dönüş sağlayacaktır.

Kredinizin onaylanması durumunda şubeye bile uğramadan kredi işlemleriniz gerçekleşirken, paranız hesabınıza yatırılmaktadır. Yapı Kredi Bankası sadece kredi hizmetleri ile değil yatırım, bireysel emeklilik, otomatik ödeme işlemleri ve kredi kartı gibi birçok hizmeti de sunmaya devam etmektedir. Yapı Kredi Bankası faiz oranını müşterinin kredi puanına göre değişiklik gösterecek şekilde uygulanmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku