200 TL taksit İle kredi İmkanı! Bir seferde 5 bin lira hesabınıza yatırılıyor!

200 TL taksit ile kredi imkanı! Bir seferde 5 bin lira hesabınıza yatırılıyor!

0

200 TL taksit ile kredi imkanı! Bir seferde 5 bin lira hesabınıza yatırılıyor!

Nakde sıkışan insanlara sevindiren kredi imkanı gelmeye devam etmektedir. Bugünlerde son olarak ayda 200 lira taksit imkanıyla 5 bin liraya kredi dikkatleri kendi üzerine çekti. Halk Bankası’ndan emeklileri sevindirecek mutlu haber geldi. Halk Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre 5 bin lira kredinin geri ödemesinde 36 aylık vade fırsatı bulunmaktadır.

Bu durumda da geri ödenecek taksit miktar aylık olarak 92 lira 90 kuruş olarak belirlenmiştir. Yüzde 1.60 faizlerle tahsis ücreti olarak alabileceğiniz kampanyadan yararlanmak için bankanın koyduğu koşullara uymanız gerekiyor. İşte 200 lira taksitlerle kullanabileceğiniz mini kredi hakkında merek ettiğiniz bütün detaylar….

Bankalardan kredi çekmek isteyen milyonlarca insanı ilgilendiren bir haber! Halk Bankası emeklilere 5.000 lira kredi imkanı sunmaktadır. Ülkemizde yaklaşık olarak 13 milyona yakın emeklinin acil nakit paraya ihtiyaç duydukları için bankadan kredi çekme ihtiyacı duyuyorlar.

Pek çok banka emeklilere özel olarak kredi fırsatı sunmaktadır. Halk Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre emekli kişilere 5 bin lira kredi sunuluyor. Bu kredi 36 ay vade imkanı ile aylık geri ödeme miktarı ise 192 lira 90 kuruş olarak belirlenmiştir. Söz konusu olan bu krediden yararlanmak için yapmanız gerekenler haberimizin devamında yer almaktadır.

Mini emeklilik kredisi ne demek?

Maaşlarını Halk Bankası’ndan alan ya da maaşını bankaya aktarmak için taahhüt veren emeklilere 5 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarını bir nebzede karşılaşmalarına yardımcı olmak adına aylık %2,60 faizlerle ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleri ile 36 aya kadar vadeyle kredi imkanı.

Ödeme ve tutar şartları

Bankanın sunduğu 5 bin liraya kadar krediyi aylık yüzde 1,60 faiz oranları ile tahsis ücretli olarak bu krediyi kullanabilirsiniz. Kredi ödemelerinizi ise şu şekilde yapabilirsiniz;
Aylık eşit taksitlerle Artan taksitlerle
Azalan taksitlerle3 ayda bir eşit taksitlerle Serbest ödemeli Olarak kredinizi istediğiniz şekilde ödeyebilirsiniz. Senelik toplam Maliyet oranları; tahsis ücreti, faiz ve vergileri kapsıyor ve örnek vade ve miktar üzerinden hesaplanıyor.

Tahsis ücretine de yüzde 5 Banka Sigorta Muamele Vergisi ( BSMV) dahil ediliyor.
Krediye ait olan faiz oranları, Halk Bankası’ndan en az kredi taksit miktarı kadar Kredili Mevzuat Hesabı açtırmak isteyenler ve Hayat Sigortası yaptırmayı talep eden müşteriler için geçerli bir durumdur.

(Yapılan bu hayat sigortası müşterinin yaşı, primi, cinsiyeti ve çekilen kredinin miktarına bağlı olarak değişmektedir ve 5 bin lira 36 ay vadeli kredi kullanan 50 yaşındaki bir erkek müşteri için bir senelik sigorta primi 62,97 liradır) Krediye SMS ile yapılan başvurularda ise üst limit 5 bin liradır. Halk Bankası gerektiği zaman kredi başvurusunda ki sunulan koşullarda değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma haklarını saklı tutabilir.

Kredi başvurularını ise şu şekilde yapabilirsiniz; Halkbank internet bankacılığı ya da Halkbank Mobil bankacılık sistemleri üzerinden giriş yaparak hemen başvurunuzu yapabilir ya da evinize en yakın Halk Bankası şubesine giderek şahsen başvuruda bulunabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku