2500 TL ve Üzerinde Maaş Alan Emeklilere Ne Kadar Zam Yapılacağı Belli Oldu! Cumhurbaşkanı Bunu Söylememişti!

0

 

2500 TL ve Üzerinde Maaş Alan Emeklilere Ne Kadar Zam ;Bilindiği üzere tüm emekli maaşları en az 2500 TL oldu. Peki 2500 TL ve üzerinde maaş alan emeklilerin zam oranları tam olarak ne oldu?

Cumhurbaşkanı tarafından yapılan açıklamayla birlikte birçok memur ve emekliye müjdeler verildi. Fakat bir gurup var ki ne kadar zam alacağını tam olarak bilmiyor. Zamlardan önce 2500 TL ve üzerinde maaş alan emekliler ne kadar zam alacak? Bu sorunun cevabını yazımız içerisinde bulabilirsiniz. Ondan önce emeklileri ilgilendiren ve son derece memnun olacakları bir kampanyayı sizlere sunmak istedik.

Ülkemizde bulunan emeklilerin çoğu özel bankalardan maaş alıyor. Haliyle özel bankalar emekliler için güzel kampanyalar hazırlayabiliyor. Özellikle bankalarına yeni gelecek emeklilere veya sözleşme sırasında emekliye özel promosyonlar uygulanabiliyor. Denizbank bu minvalde bir duyuru yayınladı.

Alt Limit Yok

Denizbank kendi internet sitesinde emekli müşterilerine özel bir duyuru yayınladı. Kampanyanın emeklilerin nakit ihtiyacını biraz olsun destekleyecek bir içeriği var. Kampanya dahilinde banka emekli müşterilerine 675 TL ile 1000 TL arasında nakit desteği sunacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen emekli vatandaşların emekli maaşı 1500 TL olsa da kampanyadan yararlanıyor.

Katılım ve Şartlar

Denizbank’ın duyurduğu nakit destek kampanyasına katılmak için bazı şartlar ve yapılması gereken şeyler var. Öncelikle Denizbank’ta 3 yıl süre ile müşteri olarak kalmanı isteniyor. Yani emekli vatandaş 3 yıl süreyle maaşını Denizbank’tan alacak.

2500 TL ve Üzerinde Maaş Alan Emeklilere Ne Kadar Zam Yapılacağı Belli Oldu! Cumhurbaşkanı Bunu Söylememişti!

Maaşı 1500 TL altında olan emekliye 675 TL, maaşı 1500 TL ile 2500 TL arasında olan emekliye 850 TL ve maaşı 2500 TL ve üzeri olan emekliye 1000 TL promosyon ödemesi yapılacak. Emekli maaşını E-Devlet üzerinden veya Mobil Bankacılık ile taşımanız mümkün.

Emekli maaşını taşıdıktan sonra 0850 222 0 800 numaralı telefonu arayarak emekli maaşını 3 yıl müddetçe Denizbank’tan alma sözünü verdiğinizde kampanyaya dâhil olmuş olacaksınız. Kampanyaya son katılım tarihi ise 31 Aralık 2021 olarak belirlenmiş durumda. 2500 TL ve Üzerinde Maaş Alan Emeklilere Ne Kadar Zam yapılacağı da böylece belli oldu.

2500 TL ve Üzerinde Maaş Alan Emeklilere Ne Kadar Zam

Tam olarak ne kadar zam alacağını bilemeyen gurup 2500 TL ve üzerinde maaşları bulunan emekliler. 2500 TL ve Üzerinde Maaş Alan Emeklilere Ne Kadar Zam ise enflasyon farkı kadar olduğu açıklandı. Ayrıca memura verilecek olan %2,5 kadar olan ek zam da emeklilerin tamamına verilecek.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku