Atv'nin Yeni Dizisi Tartışma Yarattı! Böyle Bir Konu Ve Senaryo Yok! Oyuncular Bakın Ne Dedi

0 47

Yaz sezonuna yeni bir dizisiyle daha damga vuracak olan Atv iddialı bir diziyi daha ekranlara taşımaya hazırlanıyor. Yapım şirketini Üs Yapım’ın üstlendiği yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş oturuyor. Dizinin senaryosunda ise Özen Yula’nın olduğu aşk dram türündeki dizi şimdiden fragmanlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Başrollerini Aras Aydın, Leyla Faray, Dolunay Soysert ve Bestemsu Özdemir üstleniyor. Engin Alkan, Tülay Günal ve Ceyhun Mengiroğlu’nun de yer aldığı dizi oyuncu kadrosuyla da iddiasını sürdürüyor.

İkimizin Sırrı Dizisin Konusu Nedir?

 

Yedi yaşındaki kızı Hayal ile hayatta kalma mücadelesi veren Neva’nın yarınlara dair güzel hayalleri vardı.   Ancak arkalarına düşen karanlık adamlarla hayatlarının bir anda kabusa dönüşüyor.

Bu zorlu hayat mücadelesinin içinde bir trafik kazası sonucu tanıştıkları  Alp isimli biriyle hayatları kesişir ve olaylar başlar. Anne kızın hayatta kalma hikayesini konu alacak dizi izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Leyla Feray ve Aras Aydın Kimdir?

 

8 Mayıs 1993 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümünden mezun olmuştur. Uyanış Büyük Selçuklu, Ben Onu Çok Sevdim, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Kardeşim Benim 2 gibi çeşitli projelerde yer almıştır. Başarılı oyuncu kısa bir süre sonra yayın hayatına başlayacak olan İkimizin Sırrı dizisiyle sevenleriyle buluşamaya hazırlanıyor.

Aras Aydın, 2 Temmuz 1989 yılında Eskişehir’de doğan başarılı oyuncu pek çok dizide oynamıştır. İnadına Aşk, İnsanlar İkiye Ayrılır, Şeref Sözü, Kiraz Mevsimi, Masum Değiliz, Altınsoylar, Oğlan Bizim Kız Bizim gibi çok sayıda dizi ve filmde rol almıştır. Şimdilerde izleyicisiyle buluşmak için gün sayan İkimizin Sırrı dizisiyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bir anne kızın hikayesini konu alacak olan dizide Alp karakterini canlandıracak olan başarılı oyuncu anne kızın hikayesinin seyrinde önemli bir rol alacak.  Dizi hem  güçlü oyuncu kadrosu hem de senaryosuyla yaz sezonuna damga vuracak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.