3 Ay geri ödemesiz kredi fırsatı anında hesabınızda!

3 Ay geri ödemesiz kredi fırsatı anında hesabınızda!

0 73

3 Ay geri ödemesiz kredi fırsatı anında hesabınızda!

Bankaların vermiş olduğu 3 aylık ertelemenin şekilde ihtiyaç kredileri vatandaşlar tarafından çok fazla ilgi görmektedir. Her açıdan nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar, bankalar bünyesinde düzenlenmiş olan kredi kampanyalarını inceleyip en uygun fırsatları değerlendirmeye çalışmakta.

Bazı bankalar 3 ay boyunca ertelemeli Kredi kampanyasına bitirirken bazı bankalar da bu kampanya için son tarihi bildirdi. İhtiyaç kredisi kapsamında Birçok banka 100.000 TL ye kadar varan Kredi miktarına derhal vatandaşların hesaplarına yatırıyor. 3 aylık ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar içerisinde Vakıfbank Akbank İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, ING ve Finansbank gibi bankalarda yer almakta.

İş Bankası bünyesinde verilen üç ay ertelemeli Kredi avantajı

İş Bankası bünyesinde verilecek olan İhtiyaç kredisinde başvuru talebinde bulunurken isterseniz ilk taksidini krediyi kullandığınız zamandan 3 ay sonra olacak şekilde ertelemeli bir şekilde ödeyebilir ve kredinizi eşit taksitle bölüp geri ödeme imkânına sahipsiniz.

90 güne kadar geri ödemesiz şekilde verilecek olan bu krediye İşCep ya da internet şubeleri aracılığıyla da başvuru talebinde bulunma imkânına sahipsiniz. Bu kapsamda İş Bankası’nın vatandaşları verdiği ihtiyaç kredisinin faiz oranı ise yüzde 1,65 oranındadır.

Vakıfbank bünyesinde vatandaşa verilen üç ay ertelemeli kredi avantajı

VakıfBank’ın kuruluş yılına özel olarak oluşturulmuş kampanyalar vatandaşların tüm ihtiyaçları için 36 ay vadeler ile birlikte cazip faiz oranlarını da içinde barındırmaktadır, aynı zamanda esnek ödeme seçenekleri de mevcuttur. Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ise yüzde 1,54 şeklinde belirlenmiştir. Belirlenmiş olan bu faiz oranı kredi notu baz alınarak farklılıklar da gösterebilmektedir.


Bununla beraber VakıfBank’ın sunmuş olduğu bazı olanaklar ise; kredinizi aylık eşit taksit tutarları ile birlikte ödeme imkanına sahipsiniz, bununla beraber artan taksitlerle ya da azalan taksitlerle ödeme imkanı, 3 ay boyunca ödemesiz olarak dönemli şekilde aylık eşit miktarda taksitler ile beraber son taksit balon ödemeli seçenekleri ile beraber ödeme şansına da sahipsiniz.fırsatı.

Akbank bünyesinde vatandaşları verilecek olan ihtiyaç kredisi en fazla

Akbank bünyesinde vatandaşları verilecek olan ihtiyaç kredisi en fazla 36 ay vade seçenekleri ile verilmektedir verecek olan bu kredi 3 ay ertelemeli şekilde kullanılma seçeneğine de sahiptir bu noktada ise maksimum vade 33 olabilmektedir. 3 ayın sonucunda ise ertelenmiş olan faizi ödemek lazımdır. Faiz miktarları ise vatandaşın kredi notuna göre farklılıklar gösterebilmektedir.

İlgili Haber:

Akbank 18.000 TL Vereceği Kredilerde Şart Aramayacak

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.akbank.com.tr/&ved=2ahUKEwiQtMGO9ofyAhXQlqQKHWOZDAsQFjAAegQIBhAC&usg=AOvVaw1sNYFYxMpmobL0xDpJFulr

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.