3 Banka Bugün Resmen Bildirdi, Kredi Ödemeleri Aynı Gün Olacakn

3 Banka Bugün Resmen Bildirdi, Kredi Ödemeleri Aynı Gün Olacak!

0 68

3 Banka Bugün Resmen Bildirdi, Kredi Ödemeleri Aynı Gün Olacak!

Faizsiz Kredi Verecek olan 3 Banka Bugün Resmen Bildirdi. Kredi Ödemeleri Aynı Gün Olacak. 36 ay vadeye kadar faizsiz kredi alacaklara yeni haberler geldi.

3 bankadan faizsiz kredi kampanyası başlıyor. Banka faizsiz kredi talebini ülkemizde bulunan katılım bankaları üzerinden yapabiliyorsunuz, belirtilen bankalar İslami şartlara uygun olarak müşterilerine bankacılık hizmetleri vermektedir (faizsiz). Sizler de eğer faizsiz kredi kullanmak istiyorsanız, katılım bankaları üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin başvuru şartlarına uygun olması durumunda bankadan kredi onayı alacağını söyleyebiliriz. Belirtilen bu üç banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacağınız gibi, ayrıca konut kredisi ve taşıt kredisi gibi kredilerde de bankafaiz alınmayacaktır. Helal kredi olarakda geçen bu kredilerde faiz yerine kar payı oranı uygulanmaktadır.

Banka kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka kredi notunuzun uygun olması gelirinizin de düzenli olması gerekiyor. Şimdi sizlere hangi banka üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve faizsiz kredi için onay alabilirsiniz, bu konu hakkında bilgiler verelim.

Türkiye Finans Katılım Bankası faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu

Örnek olarak kredi verecek olan bankalardan bir olan, Türkiye Finans Katılım Bankası üzerinden de 50000 TL’ye kadar internet üzerinden 100.000 TL’ye kadar ise banka şubelerinden, faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası üzerinden alacağınız ihtiyaç kredilerinde en fazla 36 ay vade yapabilir, ilk kredi taksit ödemesinde de 3 ay erteleme imkanından yararlanabilirsiniz. Banka şubelerine giderek kredi başvurusu yapmak isteyen müşterilere, emekli olması durumunda emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak, ayrıca diğer bankadaki tüm borçlarında kapatabilmektedirler. Kredi notu sıfır olan müşteriler ise 50.000 TL’ye kadar kefil ile kredi kullanabilirler.

İlgili Haber:

Başvuru Yapanlara 100.000 TL Borç Kapatma Kredisi Ödenecek

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.turkiyefinans.com.tr/&ved=2ahUKEwjGz8WvyobyAhVRmqQKHWBpDqYQFjAAegQIBxAC&usg=AOvVaw0ymW1rs_WfKYujH2LpbrpY

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.