31 Yaşındaki Yıldız Oyuncu Boğaç Aksoy Kansere Yakalandı!

Boğaç Aksoy
0 87

Kahreden bir haber geldi ! Arka Sokaklar dizisinde oynayan yıldız oyuncu Boğaç Aksoy kansere yakalandığını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı !

Boğaç Aksoy - Arka Sokaklar
Boğaç Aksoy – Arka Sokaklar

Arka Sokaklar dizisindeki Volkan Komiser karakterini canlandıran genç oyuncudan kahreden bir haber geldi . Sosyal medya hesabı üzerinden ünlü oyuncu, lenfoma kanserine yakalandığını  paylaştı. İşte haberin detayları …

Güzel haber Türk televizyon tarihinin en uzun süren dizisi Arka Sokaklar ‘dan geldi. 31 yaşındaki yakışıklı oyuncu ve manken Boğaç Aksoy dizide Volkan Komiser karakterini can veriyordu fakat genç oyuncu lenfoma kanserine yakalandığını duyurdu.

Üzücü Haberi İnstagram’dan Paylaştı

Boğaç Aksoy'un İnstagram Paylaşımı
İnstagram Paylaşımı

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaparak sevenleriyle konuşan ünlü oyuncu “ Üzülerek söylemek isterim … lenfoma kanserine yakalandım . Uzun bir süre daha buralarda olamayacağım en yakın zamanda ayağa kalkmak için elimden geleni yapacağım Dualarınızı eksik etmeyin mesajlarınıza da dönemezsem affedin.” notuyla sevenlerinden dua etmelerini istedi .

Boğaç Aksoy kimdir?

Boğaç Aksoy
Boğaç Aksoy

30 Temmuz 1989 tarihinde İzmit’te . doğmuştur. Fenerbahçe lisesinden 2006 yılında mezun olan ünlü manken ve Oyuncu üniversite eğitimini liseden sonra Haliç Üniversitesi BESYO antrenörlük bölümünde bitirmiştir.

Ünlü oyuncu 2 sene boyunca profesyonel at biniciliği eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra da 2 yıldızlı olarak dalgıçlık belgesine de sahiptir. Oyunculuğunu geliştirebilmek adına kuruculuğunu Vahide Gördüm ve Altan Gördüm ‘ün üstlendiği Akademi 35 buçuk sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi almıştır her zaman eğitimine önem vermiş olan ünlü manken ve oyuncu birçok alanda eğitim almıştır. Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan. Arka Sokaklar dizisinde 4 sezon boyunca Boğaç Aksoy Volkan Komiser , karakterine Hayat vererek rol almış bulunmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.