Banka şubelerine gitmeden 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisini hemen çekin!

Banka şubelerine gitmeden 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisini hemen çekin!

0 159

Banka şubelerine gitmeden 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisini hemen çekin!

Nakit para ihtiyacı olan vatandaşlar ve kredi çekmeyi düşünen vatandaşlar adına bankalar bünyesinde yeni avantajlar oluşturulmaya başlanmış durumda. Uygun faiz oranları ile birlikte verilecek olan ihtiyaç kredileri, banka şubelerine gerek kalmadan internet aracılığı ile ya da mobil şubeler aracılığıyla 10.000 TL kredi hesabımıza yatırıyor. Kredi faiz oranlarından son zamanlarda düşük tutulması ise en çok vatandaşlar tarafından dikkat edilen konular arasında yer almakta.

Bu sebeple ise kamu bankaları niye bankalara nazaran bir adım daha öne çıkmakta. Peki bankalar bünyesinde verilecek olan ihtiyaç kredileri faiz oranları nelerdir ve nasıl çekilir?

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşa ihtiyaç kredisi yararlanmak istiyor. Bankaların belirlemiş olduğu kredi faiz oranları ise değişiklikler göstermekte. 3 kamu bankası olan Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası’ndan düşük faiz oranları ile kredi kullanmak çok mümkün. Kamu bankalarının vermiş olduğu kredilerin faiz oranlarının, diğer bankalara göre daha düşük olması da vatandaşlar tarafından çok fazla şekilde tercih ediliyor.

Ziraat Bankası verilecek olan kredi faiz oranları

Ziraat Bankası bünyesinde vatandaşlara verilecek olan kredi faiz oranları şu şekildedir;

Tüketici kredisi faiz oranı 1.55’den başlamaktadır. Taşıt kredisi faiz oranı kaskolu şekilde yüzde 1,61’den, taşıt kredisi kaskosu şekilde verilecek olan faiz oranı ise yüzde 1,63 den başlamaktadır. konut kredisi ise yüzde 1,37 oranlarından başlamaktadır.
Bu kredinin özellikleri ise dilediğiniz ödeme planı ile esnek bir şekilde ödeyebilir ve 36 Ay’a kadar vade seçenekleri yer almaktadır.

Halkbank bünyesinde verilecek olan kredi faiz oranları

Halkbank bünyesinde ihtiyaç kredileri faiz oranı yüzde 1,63, taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1,54 ten ve konut kredisi faiz oranı ise yüzde 1,34 den başlamaktadır.

Vakıfbank bünyesinde verilecek olan kredi faiz oranları

Bünyesini verilecek olan ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,59 taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1,50 ve konut kredisi faiz oranı ise yüzde 1,37 olarak belirlenmiştir.
İhtiyaç kredisi nasıl alınır?

Vatandaşın gelir belgesi ihtiyaç kredisi açısından en önemli koşullardan bir tanesi olarak Yerini almıştır diğer şartlar ise 18 yaşını doldurmak ve vergi gelir levhasına sahip olmak ya da SSK kaydının olması olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra herhangi bir bankadan aldığınız Kredi den dolayı takibe düşmemiş olmanız ayrıca belirlenmiş olan şartlardan bir tanesidir.

İlgili Haber:

SGK: Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ile anlaşma imzaladı.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.ziraatbank.com.tr/&ved=2ahUKEwiPkbvu1YryAhVfhP0HHdcXDwgQFjAAegQICRAC&usg=AOvVaw2NMYO0FhEFW6XAdCZdZDRo

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.