Üçüncü Bebeği İçin Gün Sayan Bergüzar Korel’in Dikkat Çeken Paylaşımı!

Üçüncü Bebeği İçin Gün Sayan Bergüzar Korel'in Dikkat Çeken Paylaşımı!

0 69

Üçüncü Bebeği İçin Gün Sayan Bergüzar Korel’in Dikkat Çeken Paylaşımı!

Bergüzar Korel ile Halit Ergenç çifti, 2009 tarihinde nikah masasına oturmuştu. İlk çocukları olan Ali’yi 2010 yılında kucaklarına alan çift, geçtiğimiz yıl mart ayında ise ikinci oğulları olan Han’a kavuşmuştu.

Bu kez de kız bebek bekleyen ve anne, baba olmanın heyecanını fazlasıyla yaşayan Korel, karnı burnunda olan pozlarını takipçilerine paylaşmayı da ihmal etmiyor. Tatil resimlerini hayranlarının beğenisine sunan ünlü oyuncu, attığı fotoğraflar ile takipçilerini geçmişe götürdü. Bergüzar Korel’e kısa sürede binlerce kişiden beğeni geldi…

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç birlikteliği, yeni doğacak üçüncü çocuklarının heyecanını yaşıyor. 6 aylık hamile olan Bergüzar Korel, bir kız bebek bekliyor. Bergüzar Korel, Instagram hesabından paylaştığı yıllar önce çekilen fotoğraflarını Takipçilerinin beğenisine sundu.

kız bebek bekleyen ve anne, baba olmanın heyecanını yaşayan Korel çifti, Bodrum’da ailecek yaptıkları tatilin tadını çıkarıyor.

Üçüncü Bebeği İçin Gün Sayan Bergüzar Korel’in Dikkat Çeken Paylaşımı

İşte Bergüzar Korel’in Yaptığı Paylaşımlar;

İki oğlu olan ve de üçüncü kez hamile olan güzel oyuncu doğacak kızına Leyla ismini vereceğini duyurmuştu. Instagram hesabından attığı gönderiler, paylaşımlarla takipçilerini yıllar öncesine götürdü. 38 yaşında olan güzel oyuncu Bergüzar Korel, yıllar önce çekilen bikinili bir fotoğrafını takipçileriyle Instagram hikayeler kısmından paylaşarak, zayıflığına da vurgu yaptı.

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç’le New York tatilinde çekilen bir fotoğrafı da paylaştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.