5 sene İçerisinde PTT den Kredi kullanan vatandaşlara PTT 40.000 TL verecek!

5 sene içerisinde PTT den Kredi kullanan vatandaşlara PTT 40.000 TL verecek!

0

5 sene içerisinde PTT den Kredi kullanan vatandaşlara PTT 40.000 TL verecek!

5 sene içerisinde PTT den Kredi kullanan vatandaşlara PTT bünyesinde 40 bin TL kredi verilecek. Ilk taksiti banka tarafından ödenecek olan Kredi 36 ay vade de şekilde olacak. Ayrıntılar haberimizin devamında…
PTT Bankası aracılığı ile kredi kullanmak isteyen vatandaşlar belirmiş olan koşulara uygun şekilde kredi kullanma hakkından yararlanabilecekler.

Daha önceki zamanları da PTT üzerinden kredi kullanan vatandaşlar ihtiyaç kredisi kampanyasına dahil olarak anında onay alma şansına sahipler. PTT aracılığı ile emekli ya da normal şekilde çalışan vatandaşlar almış oldukları kredileri de aylık olarak düzenli bir şekilde ödemelerini yapmışlar ise banka başvurulan krediyi anında onaylayacaktır. 40.000 TL ye kadar verilen bu Kredi 36 ay vade imkanı ile beraber aktifbank aracılığıyla verilmektedir.

İhtiyaç kredisi başvurusu

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ilk kredi taksitleri neden 3 ay ertelemeli şekilleri yapma imkanınız vardır. Bankadan emekli maaşınızı aldığınız takdirde aynı zamanda kredi notunuzunda yüksek olması durumunda herhangi bir ilk taksit oluşmadan kredi ödemesi yapılacaktır.

PTT bünyesinde ihtiyaç kredisi başvuru yapacak vatandaşlar bankadan belirlemiş olduğu koşullara uygun olması dahilinde Kredi başvurusunu PTT’ye de gitmeden alma şansına sahip.

40.000 TL ihtiyaç kredisi

PTT bünyesinde ihtiyaç kredisinden onay almak için belirlenmiş olan şartlara uygun olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda Aktif Bank bünyesinden yapılan yeni kredi kampanyasına da başvuru taleplerini oluşturmaları gerekiyor. Krediye başvuru yapacak vatandaşlar SMS atarak onay alma şansına sahiptirler. Bunun için ise sms ile beraber kredi başvurusu için kredi yazarak boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını belirtmeleri gerekmektedir. Daha sonrasında ise 3050’ye mesaj olarak göndermeleri lazımdır.

PTT bünyesinde emekli vatandaşa kredi imkanı

Peçete bir mevsimleri daha önceki zamanlarda da Kredi kullanmış emekli vatandaşlara daha uygun faizlerle birlikte 40 bin TL’ye kadar herhangi bir koşul aranmadan kefilsiz bir şekilde kredi verilecek. Emekli vatandaşlar aylık maaşlarını PTT bünyesinden alıyorlarsa kredi başvuruları dahilinde de anında onay verilecektir.

Ayrıca, PTT Aktif Bank dışında da Denizbank, ING Bank bünyesinde de vatandaşları emekli kredisi verilmekte. PTT gişe personeli aracılığıyla dan PTT bünyesinde kredi veren diğer bankalara da görme şansına da sahipsiniz. Bunun için ise banka personeli de hangi bankadan kredi almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

İlgili Haber:

İNG BANK AÇIKLAMA YAPTI! MAAŞINI ING BANK’A TAŞIYANLARA UYGUN FAİZ ORANLARI İLE KREDİ İMKANI…

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.ptt.gov.tr/Sayfalar/Anasayfa.aspx&ved=2ahUKEwiDvor0q4XyAhUS7aQKHVovAZ0QFjAAegQICRAC&usg=AOvVaw3rYglbL-1WN_SJ48IAVSqg

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku