Kredi alacaklara müjde: 50 Bin TL kredi kampanyası başladı!

Kredi Alacaklara Müjdeli Haber
0

Fibabanka,  Odeabank ve Burgan Bank üzerinden 50 Bin TL kredi kampanyası başladı.

Son dakika bu üç banka üzerinden kredi kampanyaları duyuruldu…

Odeabank, Fibabanka ve Burgan Bank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması şartı vardır. Bu bankalar üzerinden onay alabilmek için 18 yaşından büyük ve daha önce bir banka çalışmanızın olması gerekiyor. Banka kredi notu bin iki yüz ve üzerinde olan kişiler 50 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirler.

50 Bin TL Kredi Kampanyası
50 Bin TL Kredi Kampanyası

Diğer bankalar üzerinden Eğer icralık ve avukatlık bir durumu olan kişiler Odeabank Fibabanka ve Burgan Bank üzerinden kredi başvurusu yapacak olursa bu bankalardan maalesef kredi onayı alamayacaklar. Siz de bu 3 bankadan birinden başvuru yaparak Eğer kendinizi şartlara uygun olarak düşünüyorsanız başvuru yapabilirsiniz. En fazla 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturularak 50 bin TL kredi kampanyası verilir .

Odeabank 50 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Odeabank son zamanlarda Kredi kampanyalarında sürekli olarak güncel işlemler yapıyor ve 50 bin TL kredi içinde Birden fazla kredi başvurusu yöntemi ile müşterilerine olanak sağlıyor. Odeabank üzerinden kredi başvurusu yapmak için bankanın ATM’sini  kullanabilir, müşteri hizmetlerini arayabilir ya da bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer seçenek ise SMS atmak. Nakit yazıp boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 84 44 de gönderirseniz Kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredinizin onaylanıp onaylanmadığını 10 dakika içerisinde size bildirilir onaylanan kredinizi banka şubelerinden alabilirsiniz .

50 Bin TL Kredi
50 Bin TL Kredi

Fiba banka 50 bin TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

 50 bin TL kredi başvurusu yapacak olan müşteriler SMS attıklarında hemen onay alabilirler. SMS ile kredi başvurusu yapmak için Fibabanka’nın 34 22 numarasına kimlik numaranızı göndermeniz yeterlidir. Başvurunuzu gerçekleştirdikten 5 dakika sonra sizlere sonuç bildirilir . En yakın Fibabanka şubesinden onaylanan kredinizi alabilirsiniz . 3 ay ertelemeli toplamda 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi ne bankanın internet bankacılığını kullanan kişilerin alma imkanı vardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku