6 Eylül Hisse Senedi Yorumları Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Zengin Edecek Hisse Senetleri

0 53

6 Eylül hisse senedi yorumları ile ilgili olarak pek çok markanın özel şirketin hisseleri karşımıza çıkıyor. Borsa yatırımcılarının özellikle takip ettikleri hafta başı hisse senetlerinde yeni bir çalışma ortaya çıkıyor. Pek çok kazanç ve yatırım aracı şirketin ön plana çıkardığı ihtiyaçları kendine göre kullanmaya başlıyor. Bu yüzden de farklı bir kullanım için kendinizle ilgili tercihlere de bakabilirsiniz.

Bıst 100 endeksine bakarak hisse senetleri arasında yer alan seçeneklerin tamamını kendinize göre kullanabilir ve incelemeye başlayabilirsiniz. Özellikle hisse senetleri içerisinde en çok yükselen hisseye bakarsanız bu hafta içinde yüzde 14.66 ile Bera Holding yapısının olduğunu görebilirsiniz.

6 Eylül haftasının en çok yükselen hisseleri

Bu haftanın en çok yükselen hisseleri şu şekilde:

  • En çok yükselen hisse 14.66 ile Bera Holding
  • Hedef girişim 10.94 yükseliş
  • Zorlu enerji hisse senedi yüzde 9.55
  • Borusan yatırım yüzde 4.17 kayıp
  • Karsan Otomotiv yüzde 3.21 kayıp
  • Ereğli demir çelik 3.32 kayıp

Şeklinde bir sıralama yapabiliyoruz. Bu konuya göre İstanbul üzerinde işlem hacmi en çok yükselen ilk üçe bakarsak şu bankalar var.

Borsa İstanbul işlem hacmi yükselenler

  • 5 Milyar 271 Milyon TL ile Garanti bankası
  • 3 Milyar 734 Milyon TL Türk Hava Yolları
  • 2 Milyar 339 Milyon Lira İle Tüpraş

Şeklinde bir çalışma ön plana çıkıyor ve detayları da aynı şekilde kullanmaya başlayabiliyoruz. Altının yükselişiyle birlikte doların da düşüşü karşımıza çıkıyor. Bu konuda değerli şirketlerle ilgili de yükselme karşımıza çıkıyor diyebiliriz.

Borsa İstanbul üzerinde hisseleri işlem gören pek çok şirket var. En değerli şirketler 63 Milyar 385 Milyon Lira ile Ereğli Demir Çelik olurken, 59 Milyar 690 Milyon Lira ile Ford Otosan oluyor. Keza 58 Milyar 576 Milyon ile de Enka İnşaat şeklinde bir sıralama yapabiliyoruz.

Altın yükseliyor dolar düşüyor!

6 Eylül altın yükselişi ve doların düşüşü oldukça farklı bir beklenti yaratıyor. Bu konuya dair 24 Ayar külçe altının satış fiyatı bu hfata 0.37 artışla 487 TL olurken, Cumhuriyet altını da aynı şekilde 3 bin 229 TL fiyata yükseldi.

Geçen haftalardan kalan yeni yükselişlere bakarsak bu hafta da dengeli bir ilerlemeden bahsedebiliriz. Farklı ve etkili bir çalışma sistemi içerisinde ön plana çıkarılan her yeni çalışma ve ayrıcalık için kendinize göre bir fırsat ve inceleme yapabilir ve çözümlerin tamamını ön plana çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Güncel değerler ve altın finansı üzerinde yapılan çalışmalara bakarsanız hem değerli ürünler için hem de hisse senetleri için yeni bir çalışma ortaya çıkarılacak gibi görünüyor. Bera Holding hisseleri ya da Akbank Garanti Bank hisse senetleri gibi durumlar için devlet destekli bankalar da ön plana çıkıyor diyebiliriz. Güncel olarak her bir seçimi ve süreyi kendi içinde değerlendirebilirsiniz.

Sitemiz üzerinde yer alan güncel analizleri bundan sonra her gün sabah saatlerinde sizlere sunmaya devam edeceğiz. Detaylı bir çalışma ile birlikte tek yapmanız gereken sitemizi takip etmeniz olacaktır.

Hem yeni fiyatlar hem de güncel ödeme seçenekleri konusunda çok fazla zaman kaybetmeyin ve çalışmaları da bu şekilde incelemeye devam edin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.