Acun Ilıcalı Exxen ile İlgili Paylaşıma Sert Tepki

Acun Ilıcalı son günlerde yapmış olduğu açıklamalar ve özel hayatı ile gündemde olan ünlü isimlerden bir tanesi.

0 63

Acun Ilıcalı son günlerde yapmış olduğu açıklamalar ve özel hayatı ile gündemde olan ünlü isimlerden bir tanesi. O Ses Türkiye ile ilgili açıklamalarda bulunan Ilıcalı programın jüri sanatçılarında değişiklik yapılacağını açıkladı. Birkaç gün sonra belirlenecek olan ayrıntıya dahil açıklama yapan Ilıcalı yeni sezonda Hadise’ nin olmayacağını belirtti. Bildiğiniz üzere O Ses Türkiye ve O Ses Türkiye rap olarak geçtiğimiz günlerde programlar ikiye ayrılmıştı. O Ses Türkiye için Hadise’ nin yerine birinin alınması düşünülüyor. O Ses Rap de Hadise’ nin ayrıca çok tutulduğunu da dile getiren Ilıcalı ünlü sanatçıyı O Ses Türkiye Rap programında yer alacağını ima eden sözler sarf etti.

500 adet sipariş ettim

Giyim konusunda tüm dikkatleri üzerine çeken ünlü iş adamı Acun Ilıcalı sürekli olarak siyah t-shirt giymesinin nedenini açıkladı. Yakın bir arkadaşına söyleyerek 500 tane siyah t-shirt sipariş ettiğini söyleyen Ilıcalı hayatını kolaylaştırmak için bu şekilde giyindiğini söyledi. Ilıcalı’ nın arkadaşı kendisini arayıp ona t-shirt göndermek istediğini söylemiş. Ilıcalı da bunun üzerine kendisine 500 tane t-shirt göndermesini söylemiş. TV8 sahibi Ilıcalı kendi kanalında yaptığı açıklamalar ile gün boyu ayakkabı ile durduğunu hatırlamadığını belirtti.

Acun Ilıcalı
Acun Ilıcalı

Yılda sadece bir dönem olarak 15 kere gömlek 4 kez de ceket giydiğini belirten yapımcı çok nadir klasik giyimi tercih ettiğini söyledi. Ayrıca sürekli farklı şeyler giydiğinde çekimler esnasında da farklılık olacağını düşündüğü için farklı giyinmediğini belirtti. Giydiği şeylerin farklı olması da medyada eleştirilere neden olacağı için ünlü sunucu bu şekilde önlem alıyor. Ayrıca ara ara yakalı t-shirt de giyiyorum dedi.

Acun Ilıcalı Exxen hakkındaki paylaşıma üzüldü

Acun ılıcalı Güntekin Onay’ ın yaptığı açıklamaya da çok kızdığını belirtti. Onay yaptığı paylaşımda 9300’ a mesaj atıp ücret ödediği halde Exxen üyeliğini kullanamadığını söylemişti. Problemini bu şekilde dile getirmesini yanlış bulduğunu söyleyen Ilıcalı hiçbir platformun kusursuz olmadığını ara ara teknik arızalar meydana gelebileceğini, yakınındaki insanların böyle yapmasını kendini üzdüğünü dile getirdi. Bu kişisel bir sorun değildir diyen Onay daha sonra sosyal medya aracı Twitter üzerinden sorunuyla ilgilenildiği mesajını yayınlayarak teşekkür etti.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Vildan Atasever-Evliliğin Gerçek Nedeni Ortaya Çıktı adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.