Acun Sinirden Canlı Yayını Bastı! Programda Kavga! Mastershef Emre’nin ağzı burnu kırıldı!

Acun Sinirden Canlı Yayını Bastı!

0 7.144

Acun sinirden canlı yayını bastı! Yaşanan olay Türkiye tarihinde bir ilk oldu. Masterchef yarışmasında yer yerinden oynadı. İki yarışmacı arasında yaşanan gerginlik ve sözlü tartışma fiziksel şiddetle sona erdi! Acun medya bu durum karşısında ne yaptı?

TV8 ekranlarının sevilerek izlenen ve yayınlandığı günden beri yoğun ilgi gören Masterchef Türkiye yarışması bir skandala imza attı. Yaşanan bu durum gerçek ise büyük tepki alacağa benziyorlar. Sosyal medyada çıkan paylaşımlara göre Masterchef Emre’nin o kavga sırasında ağzı burnu kırıldı ve hastanelik oldu.

Acun Sinirden Canlı Yayını Bastı

Acun Sinirden Canlı Yayını Bastı

Yarışmacılar ve izleyiciler bu durum karşısında şok etkisi yaşadığı belirtilirken, kavgada zarar veren kişinin yarışmadan diskalifiye edildiği de belirtiliyor.  Acun Medya tarafından ekranlara sunulan başarılı yarışma sonrasında her bölümde izleyiciler keyifli dakikalar yaşıyorlar. Yoğun bir ilgi ile izlenen yarışmanın son bölümünde ise Emre ve Şükrü’nün birbiriyle kavga ettiği belirtiliyor. Yarışmada gergin anların yaşandığı açıklanırken Emre hakkında yeni bir iddia da ortaya atıldı.  Acun sinirden canlı yayını bastı!

Ekranlara gelen son bölümünde yeni bölüme ait fragman ortaya çıktı. Fragmanda gergin anların yaşandığı gözükürken Emre’nin Hasan’a “çok konuşanın sabahı geç olur” sözünü dile getirdiğini ve bu süreçte Hasan’ın sinirlerinin bozulduğunu bunun üzerine ise Hasan’ın Emre’nin üstüne yürüdüğünü, ortalığın karıştığını belirtiyorlar.

Peki, Ama Masterchef Yarışmacısı Emre’ye Ne Oldu!

Gelen açıklamada Masterchef yarışmasının çekimlerinin bittiğini ve yarışmacıların eve gittiğini biliyoruz. Hasan, Emre ile yeniden bir tartışmaya mı girdi? Yaşanılan gerginlik sonrasında Emre’nin Hasan ile kavga ettiği Emre’nin burun kemiğinin kırıldığı ve hastanelik olduğu açıklamaları yapılıyor. Hasan’la kavga ettiği için Emre’nin yarışmadan diskalifiye edildi de belirtiliyor. Acun sinirden canlı yayını bastı!

Bunun açıklaması Acun Medya tarafından naklen yapıldı ve ikisinin de yarışmadan çekilmek zorunda kaldı. Çok pişman oldukları da dile getiriliyor. Büyük bir beğeni ile sevilerek izlenen Masterchef yarışmasının yeni bölümü ise akşam ekranlara gelecek. Yarışmacılar ikişerli grup oluşturarak yemek hazırlığına devam edecekler. Toplamda 6 farklı mutfağa ele alarak yarışma sürdürürken birbirlerine karşı olan tavırları da büyük bir merak konusudur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.