Ada Masalı Aşk Sinyalleri Veriyor! Talep Edilen İlgiyi Göremeyen Dizide Şimdi Ne Olacak!.. Aşk Başlamış Olsa da Reytingler Değişmedi!

0

Ada Masalı yaz dizisi olarak başlamış ve oldukça sevilerek takip edilmişti. Dizinin başrolleri konusu ve aldığı reyting oldukça başarılı olunca dizi sezonda da devam etmeye karar vermişti.

 

Ada Masalı bundan kısa zaman önce izleyicisi ile buluştu. Oyuncu ve konunun bu kadar akışkan ve sevilen bir potansiyelde olması reytinglerde büyük başarı sağlayacağı ümidini de taşıyordu. Sezonun başlamasıyla birlikte TV ekranlarında olan Ada Masalı bu kez beklenen ilgiyi göremedi.

Ada Masalı Sezona Başladı! Reytingler Yüz Güldürecek Mi?

 

Ada Masalı dizisinde beklenen büyük aşk gerçekleşti.

Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan arasında ilk günden beri bir aşk olmasını isteyen izleyici nihayet o anlara kavuştu. Dizide büyük bir romantizm dalgası dönerken ikili arasında aşk kıvılcımları da başladı. İkilinin birbirleri ile yakın olması ve aralarındaki romantizmde reytingleri etkileyeceği düşünülüyordu. Fakat beklenen ilgi izleyici tarafından gelmedi. İkilinin bu kadar romantik ve aşk dolu anlarını ilginç bulunmayan izleyici bir anda reytingleri kesti.

Dizide heyecanla beklenen ikili arasındaki yakınlaşma sonrasında reytinglerin böyle düşüş yaşamasının sebebi sezonunun başlaması ve yepyeni dizilerin ekranlarda yer almasına da bağlandı. Dizide hareketliliğin devam etmesi ve reytinglerin artması için bu sahneleri devam edileceği de duyuruldu. Ada Masalı dizisindeki yaşanan romantizm ve aşk sahnelerinin aslında yeni sezonla birlikte değişen TV rekabetinin ortaya çıkardığı durum olduğu da ifade ediliyor.

 

Öte yandan adam Masalı tüm hızıyla devam ediyor ve izleyicisi ile her hafta buluşuyor. Dizinin bu şekilde devam edeceği ve zamanla reytinglerini düzeleceği düşünürse de reytinglerini daha da düşmesi dizinin yayından kaldırılacağı korkusuna da gündeme getiriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku