Ada Masalı’ndan Aşk Dolu Fragman! Seyirci Yeni Fragmana Bayıldı, İşte Bu Haftaki Bölümle İlgili Detaylar

0 35

Star TV ekranlarında salı günleri yayınlanan Ada Masalı dizisi, oyuncuları, konusu ve doğal güzelliklerle dolu çekim yeriyle izleyenlerinin ilgisini çekiyor. Komedi, romantik ve drama türündeki dizinin başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz yer alıyor. Renkli hikâyesiyle izleyenlerine keyifli vakit geçirten dizinin yeni bölüm fragmanında ise başrol oyuncularının yaşadığı aşkın Kırlangıç Adası’nda yayılan etkisine yer veriliyor.

Ada Masalı Dizinin Konusu 

Ayça Ayşin Turan’ın canlandırdığı Haziran karakteri ulaşmayı istediği Tokyo’daki iş için patronunun koyduğu şartı yerine getirmeye çalışır. Bunun için ise Kırlangıç Adası’na giderek arsasını satmak istemeyen Alp Navruz’un canlandırdığı Poyraz karakterini ikna etmesi gerekir. Poyraz’ı ikna etmek isterken elde ettiği bilgi aslında kimin haklı kimin haksız olduğunu ortaya çıkarır.

Bunun ardından Haziran, adada kalmaya karar vererek Poyraz’a bir teklifte bulunur. Ana hikâyesinin yanında ilgi çeken alt hikayelere de yer veren dizi, zıtlıklardan doğan aşkı her saniyede hissettirerek izleyenlerinin yüzünde tebessüm oluşturmayı ihmal etmemektedir.

Ada Masalı’ndan Aşk Dolu Fragman 

Konusu, çekildiği yer ve uyumlarıyla dikkat çeken oyuncuları ile her hafta kendinden söz ettiren Ada Masalı’nın yeni bölüm fragmanında Poyraz ve Haziran’ın her zorluğa inat başladıkları ilişkilerinin etkisi tüm adayı sarıyor. Birbirlerinden nefret ederek hayatlarına girseler de hissettiklerine engel olamayan ve aşklarını yaşamaya başlayan Haziran ve Poyraz, 12. Bölüm tanıtımında yer alıyor.

Ancak adada yer alan diğer olaylara da yer veren tanıtımda Alper ve Melisa karakterlerinin yaşadığı olayları öğrenen Biricik de Melisa’nın yalanlarını ortaya çıkarmayı amaçladığı gösteriliyor. Ayrıca Haziran ve Poyraz’ın mutluluklarına gölge düşürecek Batu karakteri de Poyraz’a karşı planlar yapıyor. Aşkın adayı sardığı 12.bölüm, salı akşamı Star TV’de seyircisiyle buluşacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.