AK Parti’li Belediye Atatürk’ün Fotoğrafını Ters Astı

AK Parti'li Belediye Atatürk'ün Fotoğrafını Ters Astı

0

AK Parti’li Belediye Atatürk’ün Fotoğrafını Ters Astı

Kocaeli’nin ilçesi olan Çayırova Belediyesi, bir çeşit bayraklama çalışması yaparken, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafını ters astı. Bir süre ters bir şekilde asılı kalan Atatürk fotoğrafı, yurttaşlardan gelen yoğun tepki sonucu düzeltildi.

Kocaeli’nin ilçesi olan Çayırova Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı öncesinde belediye binasına hazırlık yapıyor, Türk bayrağı ve Atatürk resmini asıyordu. Lakin Atatürk’ün fotoğrafı ters asıldı.

Uzun bir süre boyunca ters şekilde asılı kalan Atatürk’ün fotoğrafı yurttaşlardan gelen yoğun tepki sonucu düzeltildi.

Çayırova Belediye Başkanı Kimdir ?

1976 yılında doğan Bünyamin Çiftçi, ilk, orta ve lise öğrenimini Kocaeli’nin ilçesi olan Çayırova’da tamamladı.

1998 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Bünyamin Çiftçi, ilk kez siyasete AK Parti’nin kuruluşu ile birlikte başladı.

Kocaeli’nin ilçesi, Çayırova Kurucu İlçe Başkanlığı görevini yürüten Bünyamin Çiftçi, evli ve aynı zamanda 3 çocuk babasıdır.

Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde AK Parti’nin Kocaeli Çayırova Belediye Başkan Adayı olarak başkanlığı eline aldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku