Akbank 0.39 faizli kredi veriyor

Akbank 0.39 faizli kredi veriyor

1

Akbank 0.39 faizli kredi veriyor

İÇERİK

Türkiye’nin en büyük bankalarından bir tanesi olan Akbank, yeni faiz kararıyla birçok banka şaşırtmış durumda. Normal şartlar altında 2 seviyelerinde bulunmakta olan faiz Halkbank tarafından ret edildi ve 0.39 faizle vatandaşlara kredi verilecek. Vatandaşlar, ilk etapta bu haberi duyduklarında inanmadılar fakat banka, geçmiş zamanda yaşanmış olan bankanın yaşatmış olduğu sıkıntıdan mütevellit, özür niteliğinde. 0.39 faizle kredi vereceğini duyurdu.

Banka sadece kredi kartını kullanmakta olan vatandaşlar, bu krediyi vereceğini söyledi. Daha öncede birçok kez faizsiz bir şekilde kredi sunan banka kredi kartı kullanıcılarına özel bir şekilde: 0.39 faizli kredi verecek. Kredi 4 taksit şeklinde ödenecek ve bin TL ile sınırlı olacak. Böylece kısa vadede düşük miktarda ihtiyacı olan vatandaşlar, bu 0.39 faiz oranlı kredi çekecek.

Kimler Alabilir

Krediyi sadece banka müşteriler alabilecek. Bunun yanı sıra bankanın kullandırmış olduğu kredi kartlarından birisinin mutlaka bulunması gerekir. Krediye müracaat olmuyor. Banka uygun görmüş olduğu kişilerin cep telefonlarına göndermiş olduğu SMS’li birlikte bin TL limitle 0.39 faizli krediyi sunuyoruz.

İlgili forumlarda birçok kişinin neden kendisine 0.39 faizli kredinin verilmediğini ve bankayı bu sebeple aradığını belirtiyor. Fakat bu konuyla ilgili müşteri temsilcisinin yapabileceği herhangi bir şey bulunmuyor. Genel merkez üzerinde sunulan kredi kesinlikle şubeler ve müşteri temsilcisi tarafından yönlendirilemez Bu sebeple müşterilerin bankaya gitmeleri, veya müşteri hizmetlerini aramaları gibi bir seçenek bulunmuyor.

Taksitleri ödenecek

Banka, 4 taksitli bir şekilde krediyi sunuyor. Bin TL limitli olacak bir şekilde vatandaşa krediyi kullanabiliyorsunuz krediler, tekrardan kredi kart ödemesi şeklinde tekrardan ödeniyor. Herhangi bir şekilde bankaya gitmeye lüzum bulunmuyor. Banka ekstresine yansı olarak direk olarak bu şekilde ödenir. Böylece en az ödeme limitiyle birlikte bölünme olması mümkün. Ekstra herhangi bir şekilde ücret talep edilmiyor. Bir noktada sadece masraflı bir şekilde sunulan kredilerle eşit bir masraflı bir kredi sunmuş oluyor.

Son zamanlarda, Akbank ve erişim noktasında yaşanmış olan sıkıntıyı bu özür mahiyetindeki kredi ile bitirmiş olacak. Genel olarak bu kredi, ulaşım sorunu yaşayanlara sunmuş oluyorsun. Akbank müşterileri veya müşteri olmayan diğer vatandaşlar, bu kredinin diğer vatandaşlara sunulmasını istiyorlar

1 yorum
  1. Bedri diyor

    Akbanktan maaş almama rağmen Vakıfbank 0 faizle 4 taksit şeklinde yılda 3 kez bana veriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku