Akbank 18.000 TL Vereceği Kredilerde Şart Aramayacak

Akbank 18.000 TL Vereceği Kredilerde Şart Aramayacak

0 545

Akbank 18.000 TL Vereceği Kredilerde Şart Aramayacak

Akbank, ülkemizde hızlı kredi ve hızlı işlemler sağlayan bankaların başında gelmektedir. Özellikle sürekli olarak televizyon ve internet üzerinde karşımıza çıkan reklamlar ile birlikte anında internet üzerinden kredi verdiğini görebiliyoruz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin, Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istemeleri durumunda banka kredi politikalarına uygun olması ile birlikte birden fazla yöntem ile başvurusunu yapabilir ve onaylanan kredisini de istediği zaman istediği yerde kullanabilir.

Son yapılan kredi kampanyasından bir tanesi olan on sekiz bin TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına başvuru yapmak istiyorsanız da ister SMS ile isterseniz de internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sizlere şimdi kredi başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir, bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Akbank 18.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Alınır

Akbank İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak isteyen müşterilere, on sekiz bin TL’ye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı veriyor. Kredi onayı alabilmeniz içinde bu bankanın uygulamış olduğu politikalara uygun birer müşteri olmanız şartı vardır. Kredi kullanacak olan kişilerin kredi notu uygun olması durumunda kolay alabilirler.

En az 1200 ve üzerinde bir kredi puanınızın olması, banka kredi sicilinin de temiz olması durumunda kredi kullanabilirsiniz. ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman banka hızlı bir şekilde sizlere değerlendirme yapar ve anında kredi onayı verir.

Mesaj Yolu İle Kredi Başvurusu

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak, 4425 numarasına mesaj olarak gönderin. 5 dakika sonra sizleri kredi sonu çekilecek ve onaylanan kredinizi en yakın banka şubesinden kullanabileceksiniz. Aldığınız ihtiyaç kredisinde 18000 TL kredi kullanırsanız, 36 ay vade ile işlem yapabilirsiniz.

Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Akbank internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler banka hesapları olması durumunda, Akbank Direkt uygulamasına girerek buradan kredi başvurusu bulunabilir. Kredi başvurusunda bulunduğunuzda onay alırsanız, onaylanan tutar kadar kredinizi kendi Akbank, hesabınıza anında aktarabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler kredi notu yüksek olması durumunda daha düşük faiz oranlarıyla kredi kullanırlar. Akbank Direkt üzerinden yapacağınız kredi başvurusuna kullanabilmeniz için internet bankacılığı için özel şifrenizi oluşturmanız gerekiyor.

İlgili Haber:

SGK: Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ile anlaşma imzaladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.