Akbank Altın Hesabı Açana Direkt 65 bin TL Faizsiz kredi

Akbank üzerinden altın hesabı açan vatandaşlara bugün oldukça büyük bir müjde iletildi.

0 89

 

Akbank üzerinden altın hesabı açan vatandaşlara bugün oldukça büyük bir müjde iletildi. Yapılan Açıklama ile birlikte altın hesabı açan vatandaşlara son derece yüksek miktarda bir Kredinin verileceği açıklandı 65.000 TL gibi önemli bir miktarı vatandaşlarına faizsiz ve kefilsiz bir şekilde verecek olan Akbank bu konu ile ilgili tek şartı altın hesabı açılması olacak. Altın yatırımına yönlendirmek maksadıyla Akbank tarafından yapılmış olan bu kampanyaya oldukça büyük rağbet var.

 

Akbank altın hesabı

 

Akbank tarafından açılacak olan altın hesabının kesinleşmesi ve onaylaması ile birlikte 65 bin TL’ye kadar faizsiz bir kredi almanız mümkün olacak ve aynı zamanda bu miktarı altın yatırımına dönüştürmeniz sağlanacak. Yapılan açıklama ile birlikte Akbank uzun zamandan beri altın yatırımı ile ilgili olan bir kampanya başlatacağı ve bu kampanyanın sadece Türkiye’de değil Avrupa’da bile ses getireceği ile ilgili oldukça yoğun bir beklenti bulunuyordu.

Akbank’ın kampanyaya duyulması ile birlikte oldukça büyük bir kampanya olduğu ve bugüne kadar Avrupa’da dahi böyle bir kampanya yapılmadı ve vatandaşların oldukça cazip bu imkandan mutlak suretle faydalanmak istedikleri belirtildi.

 

Akbank 5 yıllık müşterilerine sunacak

 

Akbank imkanı 5 yıldır kendi müşterisi olan vatandaşlara sunması ise diğer vatandaşları bir noktada moralini bozdu. 65 bin TL gibi faizsiz yüksek bir miktarı altın hesabı açanlara vereceğini duyuran banka aynı zamanda detaylarda bu miktarı sadece son 5 yıl içerisinde Akbank müşterisi olan vatandaşlara sunacağı ve Bunun dışındaki daha önce müşteri olmuş olan ve yeni müşteri olmuş olan vatandaşlar ise ve miktarı veremeyeceğini belirtti.

 

Yapılan açıklama neticesinde sosyal medyada ve formlarda bu konu ile ilgili itirazlar yükseldi. 65 bin TL gibi büyük bir miktarını olmasa da daha düşük miktarlarında Akbank müşterilerine sunulması bekleniyordu. Fakat Akbank yüksek miktardaki talebi karşılayamayacak olmasından kaynaklı olarak bu sebeple Sadece 5 yıl ve üzerinde Bankasında müşteri olanlara bu çeşit bir kampanyaya sunacağı ve kampanyanın bu şekilde ilerleyeceğini belirtti.

Bankanın ilerleyen zamanlar içerisinde tüm müşterilerine kapsayacak ve ayrım yapmadan bir kampanya düzenleyeceği ve bu kampanyanın gene faizsiz bulacağı ve belirli şartları içeceği bekleniyor.

 

 5 yıllık müşteriler yaşadı

 

Akbank ile arasındaki diyaloğu bozmayan ve 5 yıl ve üzeri Bu bankanın müşterisi olan vatandaşlar altın hesabı açmaları durumunda 65 bin TL’lik krediye şartsız ve koşulsuz faizsiz bir şekilde hesapların adları bilecekler. Kredi 3 sene boyunca faizsiz bir şekilde ödenecek. Herhangi bir şekilde ev Koşu ve kefil talep edilmeyecek

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.