Akbank Başvuru Yapan Herkese 5000 TL Değerinde Kredi Kartı ve 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Verecek!

Akbank Başvuru Yapan Herkese

0 163

Akbank başvuru yapan herkese

Akbank başvuru yapan herkese 5000 TL değerinde kredi kartı ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi verecek! Akbank, yeni başlattığı kampanyayı bütün vatandaşları duyurdu. Başvuru yapan herkes için 5.000 TL değerinde kredi kartı ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi verilecek. Akbank bünyesinde yapılmış olan bu kredi kartı ve kredi imkanı için rekor başvuru olacağı tahmin edilmekte. Ayrıntılı bilgiler ise haberimizin devamında…

Akbank Başvuru Yapan Herkese 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Akbank, normalleşme süreci ile beraber yeni kampanyalarını vatandaşları bildirmeye devam ediyor. 10.000 TL’ ye kadar varan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında, 36 ay vadeli kredi imkanı uygulamaya sunuldu. Bununla beraber kredi notu yüksek olan vatandaşlar için belirlenmiş şartları yerine getirenler krediden yararlanıyor. Akbank başvuru yapan herkese 5000 TL değerinde kredi kartı ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi verecek!

Akbank bünyesinde uygulanan kredi kampanyası kapsamından faydalanmak için ise SMS yolu ile başvuru yapmak yeterli oluyor. Bunun için ise Kredi yazarak boşluk bırakıp, TC kimlik numarası ile beraber 4425 SMS atmanız yeterli olacaktır. Başvurunuz sonrasında onay alan krediyi almak için ise size en yakın Akbank şubelerine ulaşabilirsiniz, bununla beraber internet bankacılığından yararlanarak da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca 444 25 25 numaralı müşteri hizmetleri aracılığıyla da Akbank’ın sunmuş olduğu kredi  için başvuru yapabilirsiniz. Akbank başvuru yapan herkese 5000 TL değerinde kredi kartı ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi verecek!

Akbank bünyesinde 5000 TL değerinde kredi kartı imkanı

Akbank bünyesinde vatandaşlara sunulan 10.000 TL ye kadar varan kredi imkanının yanında ayrıca, Akbank Axess özelliğine sahip olan kredi kartından kullanma imkanı da vatandaşlara sunulacak. Bu kredi kartına sahip olmak için ise gerekli olan başvuruların yapılması gerekiyor.

Başvuru için ise internet bankacılığından faydalanmanın yanında, banka kredisi başvurusu esnasında kredi kartı başvurusu yapabilme imkanı da tanınacak. Başvurunuz sonrasında onay alan kredi kartı ise şubeden basılması esnasında hemen kullanılabilecek. Şube içerisinde basılmayan kredi kartı işyeri ya da ev adresine kurye ile gönderimi sağlanacak. Akbank üzerinden yapılmış olan 5000 TL lik kredi tutarında Axess özelliğine sahip olan kredi kartı, alışverişlerde de kullanılabilme özelliği açık olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.