Akbank bildirdi 31 Temmuz tarihine kadar geçerli olacak!

Akbank bildirdi 31 Temmuz tarihine kadar geçerli olacak! Akbank bildirdi 31 Temmuz tarihine kadar geçerli olacak!

0 117

Akbank bildirdi 31 Temmuz tarihine kadar geçerli olacak!

Akbank bünyesinde Kredi alanında ve kredi kartı borcu olan vatandaşlar için harekete geçilmiş durumda yapılandırılma süreci resmen başlatıldı. Borcu olan vatandaşlar 31 Temmuz tarihine kadar yapılandırma kapsamından faydalanabilecek.
Akbank bünyesinden resmen vatandaşlara duyuruldu.

Dev banka borcu oluşmuş olan vatandaşlar için yapılandırma avantajları sağlamakta. Bunun için ise başvuruların oluşması gerekiyor, başvuruların yapılması için internet adresi üzerinden taleplerin oluşturulması lazım. Akbank bünyesinde yapılmış olan açıklama doğrultusunda kredi ve kredi kartı borcu olan vatandaşlar için borç öteleme avantajları sunulduğu duyurusu yapıldı.

Akbank bünyesinde yapılmış olan açıklama kapsamında “ kredi ve kredi kartı borcu olan vatandaşlar için borç öteleme olanaklarının sağlandığını bildirdi. Bankadan gelen açıklama doğrultusunda pandemi zamanının etkileri ve müşterilerimizin bireysel alanda ve ticari alanda çekmiş oldukları kredilerin 31.06.2021 tarihi süresi ne kadar ödemeleri erteleme faizi talep edilerek 31 Temmuz 2021 tarihine kadar kredi kartı ve artı şekilde para borçları oluşmuş ise alışveriş faiz tutarları da alınarak Temmuz 2021 ekstresi ne kadar öteleme imkânına sahiptir” Açıklaması yapıldı.

Kredi ertelemesi nasıl yapılır?

Akbank’ın bildirmiş olduğu kredi ertelemesi nasıl yapılır? Bütün adımlar şu şekilde;
Akbank mobil veya Akbank internet şubesi aracılığı ile, kredi üzerinden kredi hesap adımlarım butonuna izledikten sonra erteleyecek olduğunuz krediyi seçin.

Çekmiş olduğunuz Kredi’nin detaylarını tıkladıktan sonra sağ tarafta yer alan erteleme butonunun üzerine basın. Daha sonrasında ise ödeme yapmaya başlamak istediğiniz tarihi seçin. Yeni ödeme planınızı oluşturun. Daha sonrasında onay butonuna basarak işleminizi bitirin.

Aynı zamanda Kredi borcunuz ve ertelemek için ise T.C. kimlik numarası ile ya da telefon numarası ile beraber internet adresi üzerinden talebinizi oluşturabilirsiniz.
Bununla beraber geçtiğimiz günlerde yaşanmış olan büyük kesinti sonrasında ise Akbank müşterileri için Gönül Alma avantajları düzenledi. Düşük Faizler ile beraber 30 bin TL ile 100 bin TL arasında verilecek olan krediyi 31 Temmuz’a kadar bütün bankacılık işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirerek alma imkânına da sahipsiniz. Bu paket kapsamında 12 Temmuz ile 31 Temmuz tarihleri arasında bankacılık işlemlerinin hepsini kapsayacak şekilde ücretsiz olacak. 31 Temmuz tarihine kadar ücretsiz olacak işlemler ise şunlardır; ATM üzerinden limit üstü para çekme işlemleri tüm banka üzerinden ATM para yatırma işlemleri fatura ödeme işlemleri şans oyunları gibi işlemler ücretsiz şekilde olacaktır.

İlgili Haber:

Anında 25 Bin Lira! Bankamatik Kartı Olan Vatandaşlara Müjde Sakın Kaçırmayın! Kefil yok şart yok

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.