Akbank Ev Satışına Başladı! Akbank 80.000 Tl’den Başlayan Satış Fiyatları Sundu!

Akbank Ev Satışına Başladı

0 124

Akbank ev satışına başladı. Piyasa koşullarından çok alta muhteşem evleri hemen alabilirsiniz. Günümüzde milyonlarca kişinin hayali ev sahibi olmak bu süreçte ev fiyatlarında yaşanan yükselişle birlikte kendilerine ve bütçelerine uygun ev aramaya devam ediyorlar. Bu süreçte bankaların konut kredilerinden yararlanmaya çalışırken yükselen faiz oranlarından sonra vatandaşın yüzü gülmedi. Durum böyle olunca özellikle yeni evli çiftler kira ödemek zorunda kalıyorlar.

Ayrıca ülkemizde kira oranlarında yaşanan artışla birlikte kişilerin eli kolu bağlandı. Bu durumda ise bankaların icralık konutları satışa çıkarması, konut almak isteyen kişilerin yüzünü güldürüyor. Birçok özel banka ve devlet bankası müşterilerinden temin edemediği kredi veya kredi kartı borçlarını ipotek, haciz işlemlerinde konutlarını, araçlarını alarak zararını karşılamak istiyorlar. Durum böyle olunca piyasada uygun fiyata satılan ev ve araç miktarı da artmaktadır. Ayrıca bu satışlar sırasında emlakçı ücreti, komisyon, KDV  alınmamaktadır. Konutlar olduğunun altında satışa sunulmaktadır. Ayrıca satış fiyatı ekspertiz uzmanları tarafından belirlenmektedir. Akbank ev satışına başladı. Artık uygun fiyata ev alabileceksiniz.

Akbank konut satışı

İÇERİK

Akbank Ev Satışına Başladı

Akbank ev satışına başladı . Akbank haciz ve ipotek yolu ile elde ettiği gayrimenkulleri satın almak isteyen kişiler için satışa sunuyor. Bu süreçte kişilerin istedikleri evler için açık artırım yoluyla istediği fiyattan evler satılıyor ve kişiler hayallerine kavuşa biliyorlar. Akbank tarafından satışa sunulan evleri almak isteyen kişiler ise istedikleri evler için açık artırım yoluna gidiyorlar.

Akbank Ev Satışına Başladı

Açık artırım yoluyla kişiler istediği fiyattan konut sahibi olabiliyorlar. Akbank’ın konut satışından yararlanan kişiler Akbank’ın konut kredisinden de faydalanarak kira öder gibi ev sahibi olma imkanı yakalıyorlar. Akbank üzerinden konut kredisi almak istiyor iseniz 120 ay vadeli, yüzde 1.37 faiz oranıyla, 100 bin TL’den kredi alabilirsiniz. Bu kredi için ödeyeceğiniz tutar 1702 TL olacaktır. Ayrıca satışa sunulan evler piyasanın yarı fiyatında olduğu da bilinmektedir. Kira fiyatlarından bile daha az ödeyerek ev sahibi olmanız artık mümkün. 3+1 konutlar için 116 metrekare daire 80 bin satışa sunulurken, Ankara’da cadde üstü iş yerleri 120.000 TL’ den satışa sunulmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.