Akbank Son Şans Kredisi Adı Altında Duyurdu ve İddia Etti Kimse Bu Koşullarda Kredi Veremeyecek!

Akbank Son Şans Kredisi

0 354

Akbank Son Şans Kredisi! Akbank tarafından düzenlenen kampanya kapsamında çocuğu olan vatandaşların bu kampanyaya katılmaları tavsiye edilmektedir.  Akbank tarafından düzenlenen kampanya kapsamında çocuğu olan vatandaşlar için kumbaralı mevduat hesabı duyurusu yapıldı. Akbank resmi internet sayfası üzerinden bu kampanyayı Son şans başlığıyla duyurdu. Ayrıca kampanyaya başvuru için Akbank şubesine gidilmesi gerekmektedir.

akbank son şans kredisi

Akbank tarafından düzenlenen çocuklar için vadeli hesap hakkında şu açıklamalar yapıldı. Mevduat hesabı çocuğunuz büyüdükçe hesabınızda büyür. Üstelik çocuğunuz için tasarruf edip bu tasarrufları değerlendirmesini öğrenirsiniz ve çocuğunuzun tasarruf yapmasını öğrenmesine olanak sağlarsınız. İster  paranızı her ay mevduat hesabında biriktire bilirsiniz, isterseniz vadeli mevduat hesabında değerlendirebilirsiniz.

Akbank Son Şans Kredisini Duyurdu

Size en yakın Akbank şubelerine giderek hesap açtırıp kumbaranızı hemen satın alabilirsiniz. Bu şekilde çocuğunuzun geleceği için yatırım yapmış olur ve çocuğunuzun geleceğini şekillendirirsiniz Akbank mevduat hesabı nasıl açılır. Akbank mevduat hesabı birikim yapmak isteyen kişiler tarafından açılmaktadır.

Mevduat hesabını ister kredi kartınız üzerinden ister mevduat hesabı üzerinden talimatı vererek her ay sizin belirlediğiniz miktarda para birikimi hesabınıza aktarılır. Bu hesabı açmak için dilerseniz Akbank şubelerinden dilerseniz Akbank müşteri iletişim merkezlerinden tek bir talimatla mevduat birikim hesabı açtırabilirsiniz. Akbank Son Şans Kredisi çok kişiyi rahatlatacak!

Büyük Fırsat

Akbank Son Şans Kredisi ile birçok kişi borçlarından kurtulacak. Ayrıca mevduat hesabı açtırırken isterseniz vadeli mevduat hesabı isterseniz vadesiz mevduat hesabı şeklinde işlem sağlayabiliyorken birikimlerinizi piyasa ve faiz değişikliklerinden etkilenmeden artırabilirsiniz. Vadesiz mevduat hesabında ise yaşamımızı kolaylaştıracak bireysel bankacılık hizmetlerinden yararlanarak birikimlerinizi artırabilirsiniz. Vadeli mevduat hesabını şuanki güncel faiz oranının yüzde 18.50’ dir. Hesabınızı hemen açmanız durumunda yüksek faiz oranı ile düşük avantajından da yararlanabilirsiniz.

Vadeli mevduat hesabı seçeneği ile paranızı dilediğiniz gibi değerlendirirken avantajlı faiz oranlarından da yararlanabilirsiniz. Hangi mevduat hesabını kullanırsanız kullanın Akbank internet, Akbank mobil bankacılık, Akbank resmi internet sayfası hesaplarınız üzerinden kontrol ederek birikimlerinize rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Akbank internet veya Akbank mobil uygulamanızda şifresini unuttuysanız şifre al butonunu tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz. İster Akbank internet, ister Akbank mobil üzerinden müşteri numaranızla veya T.C. kimlik numaranızla birlikte kredi kartı bilgilerinizi giriş yaparak işleminizi sağlayabiliyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.