Akbank ‘tan 50 bin lira! 0.45 faiz oranı ile anında kredi!

Akbank ‘tan 50 bin lira! 0.45 faiz oranı ile anında kredi!

0

Akbank ‘tan 50 bin lira! 0.45 faiz oranı ile anında kredi!

Akbank, aylığının 30 katı kredi fırsatı sundu, bu kredi sayesinde cepleriniz rahatlayacak. Emekli vatandaşlar bu imkânlardan çok rahat bir şekilde faydalanabilir. Akbank aylığının 20 kat fazlasına kadar kredi kampanyası çıkaracağını duyurdu.

Emekli aylığı alan kişiler ve çalışanlar bu bankalardan aylıklarının 20 kat fazlasına kadar kredi çekebilecekler. Sizlere bu haberimizde bu krediden nasıl faydalanacağınızı ve kredinin koşulları hakkında bilgi vereceğiz.

Akbank, Türkiye ‘de hem kredi kartı hem de kredi açısından çok tercih edilen bankalar arasında yerini almaktadır. Bunun nedeni ise başvuruların hemen sonuçlandırılmasıdır. Cazip faiz rakamları ile işlem yapan Akbank bu nedenden ötürü devamlı olarak kredi fırsatlarına bir yenisini daha ekledi. Akbank’tan kredi başvurusunda bulunacak kişiler emekli, çalışan ve devlet memuru ise aylıklarına göre kredi çekebilecekler. Akbank müşterilerine bu kredi fırsatını sunarken de bazı koşulları aramaktadır. Bu şartlar nelerdir ve kredi nasıl çekilir?

Akbank ‘ın vereceği kredinin koşulları

Akbank ‘ın vereceği kredinin koşulları
Akbank’ ın sunduğu bu krediden faydalanmak isterseniz banka bazı koşullara uygun olduğunuz da krediyi onaylayacaktır. Kredi notunuzun yüksek olması büyük önem taşımaktadır. Kredi sicili düşük ve icralık bir problemi olan vatandaşlar bankalardan kredi başvurusu yapmamaktadır. Bunun yanında bir iş yerinde de devamlı çalışıyor olmanız gerekmektedir.

İş hayatında olan kişilerin minimum 90 gün sigortasının yatması, emekli vatandaşlarında Akbank’tan aylık alıyor olması lazım. Devlet memurları ise memur belgeleri ile başvuruda bulunabilir ce aylıklarının 20 kat fazlası kadar kredi çekebilirler. Başvuruda bulunduğunuz kredilerde banka kabul ederse krediyi gün içerisinde çekebilirsiniz.

Akbank kredisine nasıl başvuruda bulunulur?

Akbank kredisi için başvuruda bulunmak için en doğru yol bankaya uğramaktır. Gereken evrakları hazırlayarak bankaya uğrayabilirsiniz. Gereken evraklar gelir kaydı, kimlik, istenirse ikamet edilen adresin belgesini götürmelisiniz.

Başvuru yapılınca başvuru banka tarafından değerlenmeye alınır ve istediğiniz miktar aylığınızın 20 katı kadar ise kredi çekebilirsiniz. 2 bin 500 lira aylık alan kişi 50 bin lira ve 60 ay vadeli kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank gereksinim kredisi 3 bin lira ile 100 bin lira arasında çekilmektedir. Eğer bu tutarın üzerinde kredi alacaksanız bankaya ipotek vermek gerekmektedir.

Akbank, Türkiye ‘de hem kredi kartı hem de kredi açısından çok tercih edilen bankalar arasında yerini almaktadır. Bunun nedeni ise başvuruların hemen sonuçlandırılmasıdır. Cazip faiz rakamları ile işlem yapan Akbank bu nedenden ötürü devamlı olarak kredi fırsatlarına bir yenisini daha ekledi.

Akbank’tan kredi başvurusunda bulunacak kişiler emekli, çalışan ve devlet memuru ise aylıklarına göre kredi çekebilecekler. Akbank müşterilerine bu kredi fırsatını sunarken de bazı koşulları aramaktadır. Akbank gereksinim kredisi başvurusunda bulunduktan sonra banka sizden gerekli görürse kefil isteyebilir. Kefillik yapacak kişinin de kredi sicilinin iyi olması ve evli ise eşinden rızası alınmalıdır.

Akbank kredisine online nasıl başvuru yapılır?

Bankaya uğrayacak vaktiniz yok ve çok acil nakde ihtiyacınız var ise Akbank Direkt uygulamasından kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank’ ın sunduğu bu krediden faydalanmak isterseniz banka bazı koşullara uygun olduğunuz da krediyi onaylayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku