Akbank’tan Ev Hanımlarına Özel 10 Bin TL Kredi Desteği! 

Akbank'tan Ev Hanımlarına Özel 10 Bin TL Kredi Desteği! 

0

Akbank’tan Ev Hanımlarına Özel 10 Bin TL Kredi Desteği!

Çoğu Banka çalışmayan, gelir belgesi olmayan ev hanımlarına kredi vermek için resmen sıraya girdi. Ev hanımlarının 10.000 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçlarında Akbank, düşük faiz oranları ile birlikte kredi sunuyor. Peki ev hanımlarına özel bu kredinin faiz oranları ne ? Ev hanımlarına kredi veren bankalar ve detaylar haberimizin devamında…

Tüketicilerin ihtiyaçlarına göre bir çok farklı çözüm yolu sunan bankalar Şimdi de ev hanımlarına özel bir kredi kampanyası başlattı. 10.000 TL ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçları için ev hanımlarına kredi veren bankalar düşük faiz oranları fazlasıyla dikkat çekiyor. Bireysel ihtiyaç kredisi olarak hazırlanan bu kredi ürün paketinde faiz oranları neredeyse en düşük seviyede tutuldu.

Akbank‘tan Ev Hanımlarına Özel 10 Bin TL Kredi Desteği

Akbank müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için gelir belgesiz kredi veriyor. Özellikle de son dönemlerde hızlı Kredi kampanyalarını olan ilgi artarken Akbank’ın yapmış olduğu bu kampanya 10 bin TL üst limitli olarak başladı.

Ev hanımları için Akbank’ın sağladığı gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasından anında faydalanabiliyor. Akbank hızlı Kredi kampanyası 36 ay vadeli ve yüzde 1.47 faiz oranları ile sunuluyor. Krediye başvuru işlemlerini Akbank şubelerinden veya bankacılık kanalları üzerinden hızlıca yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku