Akbank’tan Özür Kredisi, Herkese Faizsiz Kredi! 2021

Akbank'tan Özür Kredisi, Herkese Faizsiz Kredi!

0

Akbank’tan Özür Kredisi, Herkese Faizsiz Kredi!

Akbank kullanıcıları geçtiğimiz haftalarda teknik bir sorunla karşılaşmıştı. Bu sorundan Akbank özür mahiyetinde bir kampanya başlattı.

Nakit ihtiyacı olan kişileri mutlu edecek bu kampanya, sıfır faiz ve geri ödemesiz dönem avantajı ile 100.000 ₺’ye kadar kredi verecek. Birçok kullanıcı tarafından yıllardır severek kullanılan banka son zamanlarda yaşanan olumsuzluklarla gündeme gelmişti. Kullanıcılar uygulamanın hacklendiğini düşünse de Akbank cephesinden sunucularda yaşanan bir sıkıntıdan ötürü uygulamaya erişilemediği açıklaması yapılmıştı. Kesintiden dolayı zarara uğrayan vatandaşları mutlu etmek ve zararlarını gidermek isteyen banka, 100.000 TL’ye kadar sıfır faizli kredi kampanyasını başlattı.

Vade Seçenekleri

Akbank direkt uygulaması üzerinden 100.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 100.000 TL, 60 aya kadar vade seçenekli kampanyasına Akbank kullanıcıları hemen başvurabilir ve belirtilen kampanya içinde istediği tutarda ki krediyi seçip hesabına aktarılmasını sağlayabilir.

Akbank’tan gelen özür açıklamaları bitmiyor! Akbank verilen kredinin yanısıra birçok bankacılık hizmetlerinin de ücretsiz olacağını açıkladı.

Kullanıcılar Krediyi Ne Zaman Alabilecek ?

100.000 TL’ye kadar sıfır faizli krediyi almak isteyenler için zekaa.com olarak aşağıda belirteceğimiz tarih sonrası başvurularını yapıp kredilerini alabilirler. ATM’den yapılacak işlemlerin ücretsiz olacağını belirten Akbank bu uygulamanın 31 Temmuz’a kadar süreceğini açıklamıştı. Akbank’ın resmen duyurduğu 100.000 TL’ye sıfır faiz kampanyası 31 Ağustos 2021’e kadar sürecek.

Sadece Akbank Müşterileri Mi Kampanyadan Yararlanacak ?

Akbank’ın açmış olduğu özür paketi nakit sıkıntısı çeken vatandaşları mutlu edecek gibi duruyor. Nitekim uygulamanın erişime kapalı olduğu zamanlarda birçok kullanıcı mağdur olmuş, para çekmemiş ve para kaybına uğramıştı. Bu olaydan sonra Akbank müşterinin gönlünü almak için her yolu deniyor. Yaşanan olaylardan sonra müşteri kaybeden Akbank daha fazla müşteri kaybetmemek için her yolu deniyor. Bunlardan bir tanesi ATM işlemlerinin ücretsiz olması olmuştu. Daha büyük bir kampanya başlatmak isteyen Akbank, kullanıcılarına 100.000 TL’ye 60 aya kadar faizsiz kredi vereceğini açıkladı. Kampanyadan yararlanmak isteyen başka banka kullanıcıları yaralanıp yararlanamayacaklarını merak ediyor. Akbank kampanya için sadece Akbank kullanıcılarını değil, dışarıdan gelecek kullanıcıları da dahil ediyor. Başka banka kullanan kullanıcılar da 100.000 TL’lik sıfır faiz kampanyasından yararlanabilecek.

İlgili haber:

Akbank 0.39 faizli kredi veriyor

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.akbank.com.tr/&ved=2ahUKEwjFsbKa74PyAhWW7aQKHbAuAocQFjAAegQIBhAC&usg=AOvVaw1sNYFYxMpmobL0xDpJFulr

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku