Akıllı Çocuk Atakan Son Hali Herkesi Şaşırttı! Bir Zamanlara Damga Vuran Çocukta Şok Değişim!

0

Akıllı Çocuk Atakan Son Hali

Akıllı Çocuk Atakan son hali bir zamanlar hepimiz tarafından ilgiyle takip ediliyordu. Uzun zamandır Atakan ekranlarda bulunmuyor.

Şu an da 11 yaşında olan ve bir zamanlar Türkiye’nin gündeminden düşmeyen Atakan Kayalar namı diğer Filozof Atakan Avcılar da bulunan Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu’nda eğitim görmektedir.

Akıllı Çocuk Atakan Son Hali

Son 5 ay içerisinde 250’den fazla kitap okuduğunu ifade eden Atakan Kayalar, “Adım Atakan, fazla anlatabilecek hayat hikayem yok.

Metafor uzmanıyım desem olmaz, beyin cerrahıyım desem olmaz, Cumhurbaşkanıyım desem olmaz. Okuduğum kitaplara bakacak olursak, Nutuk okudum, Kayı Serisi’nin tamamını okudum, Hemeros İlayda okudum.” Şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Akıllı Çocuk Atakan son hali ile çok şaşırttı.

Sosyal medya üzerinden kendisine çeşitli yorumlar yapan kişilere “Kitap okuyun” şeklinde seslenen Atakan Kayalar, kitap önerileri de vermeyi ihmal etmedi. İlk olarak, Hayvan Çiftliği ve Küçük Prens kitaplarını okumayı tavsiye etti.

İletilen fotoğrafların Atakan’a ait olduğu söylense de net bir şekilde son fotoğrafın o olup olmadığı ile ilgili açıklama yapılmadı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku