Alemin Kralı Dizisindeki Önem Öyle bir Değişti ki Görenlerin Ağzı Açık Kaldı

Alemin Kralı Dizisindeki Önem Öyle bir Değişti ki Görenlerin Ağzı Açık Kaldı

0

Alemin Kralı Dizisindeki Önem Öyle bir Değişti ki Görenlerin Ağzı Açık Kaldı

Bir zamanlara damga vuran dizlerin başında, Alemin Kralı dizisi geliyor. Uzun bir süre ekranlarda kalan dizinin kendine has esprileriyle birlikte birçok kişiyi güldürmeyi başarmıştı. Dizi içerisinde birçok karakteri kendine has tavırları ile birlikte kendine bir hayran kitlesi oluşturmuştu. Erkeksi tavırlarıyla babasına yakınlığıyla bilinmekte olan Oben karakteri de bu karakterlerin başında yer alıyor.

Görenler Tanıyamıyor

Uzun yıllar geçmiş olmasından dolayı o, bendeki değişiklikler, görenlerin hayret Etmesine sebep oluyor. Küçük bir kız çocuğu olarak görmüş olduğumuz o beni uzun yıllar geçmesinden dolayı büyük ve genç bir kız oldu.

Eski haliyle aklımızda kalmış olmasından dolayı yeni halini görenler oldukça şaşırıyor. 14 Mayıs 1999 senesinde dünyaya gelmiş olan bir su Demir, birçok kanaldan televizyon dizisinde ve sinema filmde yer almıştı. Bunun dışında birçok kişi, en çok fazla akılda kalan rolü olan Oben karakteriyle hatırlıyor.

Küçük Yıldız Genç Kız Oldu

Çocuk yıldız olarak aklımızda kalmış olan Oyuncunun instagram üzerinden paylaşmış olduğu fotoğraflar görenleri şaşırtıyor.

Bir zamanların çocuk yıldızı olan oyuncu şimdilerde genç bir kız. Yeni projelerde yer alıp alınmayacağı kendisine sorulduğunda, yakın bir zaman içerisinde kendisinin yepyeni bir projede yer alacağını belirtiyor. Genel olarak komedi filmlerinde yer aldığı bilinen oyuncu, yeni projesinde farklı bir şekilde karşımıza çıkacak.

 

Yeni Proje Var mı?

Oyuncunun son halini görenler, Oben karakteriyle arasında neredeyse hiçbir bağlandı kalmadığını söylüyor. Bu durumda kendisinin çocukken bile ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu gösterir. Birçok önemli isimle aynı projede yer almış olan oyuncu, yeni projelerde yer alması için gün sayıyor. Oyuncunun yeni projesinin bir aşk filmi olacağı şimdiden biliniyor.

Hayranları Ne Diyor

Yeni proje, hayranları tarafından merakla bekleniyor. Paylaşmış olduğu fotoğrafların altına yorum yapan hayranları, projenin biran önce yayınlanmasını istediklerini belirtiyorlar. Oyuncuda, izleyicilere kadar kendisinde çok heyecanlı olduğunu belirterek, yeni projesine sayılı günler kaldığını söyledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku