Aleyna Tilki ‘nin annesini görenler kardeşi sandı

Genç şarkıcı Aleyna Tilki ‘nin güzelliği ile dikkat çeken annesi Havva Öztel bu defa daha iddialı şeyler yaptı!

0 110

Aleyna Tilki ‘nin annesini görenler kardeşi sandı

Genç şarkıcı Aleyna Tilki ‘nin güzelliği ile dikkat çeken annesi Havva Öztel bu defa daha iddialı şeyler yaptı! Yaptıkları ile daima gündem olan Aleyna Tilki ‘nin ailesidd sosyal mecralarda çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Sosyal mecraları çok aktif kullanan genç yıldızın annesi Havva Öztel ‘in yaptığı paylaşımların ardı arkası kesilmiyor. Havva Öztel daha önceleri bikini fotoğraflar ile karşımıza çıkmıştı.

“ bu yaşta bu güzellik “ yorumları yapılan Havva Öztel kısa şortu ile objektif karşısına geçti. Havva Öztel fit vücudu ve güzelliği ile kızlarından çok konuşuluyor. Havva Öztel söylediği şarkılar ile kızına rakip olmuştu.

Yaptıkları ile gündemden düşmeyen Aleyna Tilki ‘nin ailesi de kendisi kadar konuşulan isimlerden. Sosyal mecraları aktif şekilde kullanan Aleyna Tilki ‘nin annesi Havva Öztel art arda paylaşımlar yaptı.
Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel daha önceleri de mayolu pozlarla beğeni toplamıştı. Bu defa da kamera karşına mini şortu ile çıkan Havva Öztel parmak ısırttı. Fit vücudu ve güzelliği ile kızlarından çok konuşuluyor.

“ kimsenin kadını olup birine bağlanmadım “

42 yaşında olan Havva Öztel ‘in verdiği pozlardan çok fotoğrafların altına yazdığı yazılar dikkat çekiyor. Eşinden ayrılan 2 kız annesi Havva Öztel, paylaştığı gönderinin altına “ sıkıldım oyuncaklara oyun olmaktan. Ailem bana hep sen kadın değilsin hep kızsın derdi. Evet canım ailem, kimsenin kadını olmadım. Ben daha sizin küçük kızınızım” notunu düştü.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki ‘nin güzelliği ile dikkat çeken annesi Havva Öztel bu defa daha iddialı şeyler yaptı!

Yaptıkları ile daima gündem olan Aleyna Tilki ‘nin ailesidd sosyal mecralarda çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Sosyal mecraları çok aktif kullanan genç yıldızın annesi Havva Öztel ‘in yaptığı paylaşımların ardı arkası kesilmiyor. Havva Öztel daha önceleri bikini fotoğraflar ile karşımıza çıkmıştı. “ bu yaşta bu güzellik “ yorumları yapılan Havva Öztel kısa şortu ile objektif karşısına geçti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.