Aleyna Tilki’nin Annesi Gelen Soruya Delirdi Ağza Alınmayacak Küfürler ile cevap Verdi! Takipçi Ağır Küfürleri Sindiremedi Bakın Ne Yaptı!

0

Kızı Aleyna Tilki’nin ün kazanmasının ardından kendisinin de sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla adını duyuran Havva Öztel, takipçisi tarafından kendisine sorulan soruyu görünce çılgına döndü. Takipçisinin “Neden çocuklarının başarısının arkasına sığınıyorsun?” Sorusuna öyle bir cevap verdi ki, okuyanlar şok geçirdi.  

En az kızı Aleyna Tilki kadar ün kazanan ve eşinden boşandıktan sonra sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla adından sık sık bahsettiren Havva Öztel, takipçisinin sorusuna verdiği cevapla tekrar magazin gündeminde isminin duyulmasını sağladı. Öztel, sosyal medya üzerinden takipçilerinin sorularını cevaplamak istemişti, ancak öyle bir soru geldi ki Öztel sinirlerine hakim olamadı. 

TAKİPÇİSİNİN SORUSU ÜZERİNE ÇILGINA DÖNDÜ  

Takipçilerinin kendisine ilettiği soruları cevaplayan Öztel, bir takipçisinin “ Neden çocuklarının başarısının arkasına sığınıyorsun? ” sorusuna sinirlenince kendine hakim olamadı ve “Kafan k*çında mı? Çocuklarımın başarısı benim başarım. Onları ben yetiştirdim. Benim yetiştirdiğim çocuklarımın elde ettiği başarının arkasına neden sığınayım? Şundan emin olabilirsiniz ki çocuklarım için her zaman başarılı bir anne rolü aldım. ” cevabını verdi. 

“MACERAYA ATILACAK ZAMANIM VE GÜCÜM YOK” 

Takipçisinin “Çocuklarının başarısının arkasına saklanmak nasıl?” Sorusuna küfürlü bir yanıt verdikten sonra sorulan sorulara yanıt vermeye devam eden Öztel, başka bir takipçisinin ” Yalnız kalmamak için neden kendine sevgili yapmıyorsun? ” Sorusuna da, “Ben ne istediğini iyi bilen bir kadınım. Yeni ilişki yaşayacak bir zamanım yok. Daha doğrusu kıymetli zamanımı harcayabileceğim değerde bir adamın olduğunu pek düşünmüyorum. Bizim yaş grubu için zaman gerçekten önemli bir kavram. Ayrıca yalnız kalmamak için illaki yeni bir ilişki yaşanması gerektiğini de düşünmüyorum.” şeklinde cevap verdi.  

EŞİNDEN AYRILDIKTAN SONRA YAPTIĞI PAYLAŞIMLAR DİKKAT ÇEKMİŞTİ 

Eşinden kısa bir süre önce boşanan ve boşandıktan sonra sosyal medya üzerinden dikkat çekici paylaşımlar yapan Havva Öztel, magazin gündeminden eksik olmayan isimler arasına girmişti. Eşinden ayrıldıktan sonra özgür kadın modeli içerisine giren Öztel, Instagram üzerinden paylaştığı dikkat çeken fotoğraflarla uzun bir süre magazin gündeminden düşmemişti. Magazin gündemindeki yerini korumaya devam eden Öztel, takipçisine verdiği küfürlü cevapla adını tekrar magazin gündemine yazdırdı.  

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku