Alperen Duymaz Çıldırdı! Durmaya Niyeti Yok!

Alperen Duymaz Çıldırdı!

0

Alperen Duymaz Çıldırdı! Genç oyuncu Alperen Duymaz Son Yaz adlı dizide yer alıyordu. Son Yaz bu hafta ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Son bölümü cumartesi günü ekranlara gelecek olan Son Yaz dizisi ikinci sezonuna yeni başlamıştı. Hayranlarının çok üzüldüğü proje biterken başrol oyuncularından Alperen Duymaz yeni projesine ara vermeden başlayacağını sinyali verildi.

Dijital Platforma Başarılı Bir Yapım

Yakışıklı oyuncu Alperen Duymaz‘ın yeni projesinin dijital platform için hazırlandığı belirtildi. Başrolünde genç oyuncunun yer aldığı projede kadın başrolün ismi açıklanmadı. Oyunculuk kariyerine Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile başlayan Alperen Duymaz birçok başarılı projede yer aldı. Yer aldığı son projesi Son Yaz’da ise hayran kitlesini katlandıran başarılı oyuncu rol arkadaşı ile olan uyumu da sevenlerinin gözünden kaçmadı. Alperen Duymaz Çıldırdı!

Akgün ve Yağmur’un Muhteşem Uyumu

Alperen Duymaz Çıldırdı

Son Yaz dizisinin Akgün’ü Alperen Duymaz ve Yağmur’u Hafsanur Sancaktutan arasındaki uyum izleyenlerin gözünden kaçmamıştı. İkiliyi partner olarak çok yakıştıran izleyiciler Son Yaz dizisi biteceği için üzgündür. Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan’ tekrar bir arada görmek isteyen ikilinin sevenleri sosyal medya üzerinden birçok yorum yaptı.

Alperen Duymaz Çıldırdı!

Alperen Duymaz’ın yer alacağı projenin kadın başrolü daha belirlenmediği açıklandı. İkiliyi çok yakıştıran sevenleri tekrar partner olmaları için sosyal medyadan birçok yorum yaptı. İki genç oyuncunun tekrar partner olmasının reytinglere de olumlu etki yapacağını iddia eden Son Yaz dizisinin hayranları çok heyecanlıdır.

Yeni Projesi Dijitalde

Alperen Duymaz Çıldırdı! Gold Film ile anlaşan başarılı oyuncu Alperen Duymaz dijital platform Bein Connect’de yer alacağı dizinin adı ise Erkek Severse’dir. Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği Erkek Severse dizisinin yönetmen koltuğunda ise Ömür Atay’ın oturacağı öğrenildi. Dizinin senaryosu ise Aslı Zengin’e emanet edilmiştir. Hazırlıklarına tam gaz devam edilen ‘Erkek Severse’ dizisi Alperen Duymaz hayranlarını heyecanlandırdı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku