Ankara İçin Sağanak Yağmur Uyarısı! İşte Bölge Bölge Yağmur Haritası

0

Ankara hava durumu ya da bugün hava nasıl gibi sorularınızın cevaplarını sizlere özgü olarak ön plana çıkarıyoruz. Bildiğiniz gibi farklı ve etkili bir çalışma ile sürekli güncel yağış raporunu karşınıza çıkarıyoruz. Meteoroloji tarafından yapılan açıklamalara göre hava durumu raporlarını ön plana çıkarıyoruz. 3 Eylül için Ankara hava durumu konusunda pek çok kişiye etkili bir uyarı yapmak istiyoruz. Sağanak ve sel uyarısı konusunda karşımıza çıkarılan seçenekleri en azından inceleyelim istiyoruz.

Bugün Ankara’da hava nasıl olacak gibi soruların cevabı için son durumları alalım istiyoruz. Bildiğiniz gibi uzun süredir ülkemizde hem yangın, hem sel gibi doğa olayları ile uğraşıyoruz. Bu olaylar mevsim normalleri ile biraz daha toparlanacak gibi görünse de Ankara için sel uyarısı da yapılıyor.

Hava durumu raporlarına göre şehir için sunulan yağmur oranları sürekli değişiyor. Meteoroloji genel müdürlüğü tarafından yapılan açıklamalara göre Ankara’nın Doğu ve Batı tarafına yoğun bir yağmur bekleniyor. Gölbaşı taraflarına da aynı şiddetlerde yağmurların geleceğini söyleyebiliriz. Bu konuya dair geniş bir çalışma yapıldığını düşünüyoruz. Bu yüzden de bölgesel olarak kıyılara bakarak en azından hava durumlarına dair cevapları ön plana çıkarabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku