Anlaşma İmzalandı! Kredi puanı 0 olan TC Vatandaşı Bile Kıbrıs Bankalarından 0,66 Oranla Kredi Alabilecek

Anlaşma İmzalandı! Kredi puanı 0 olan TC Vatandaşı Bile Kıbrıs Bankalarından 0,66 Oranla Kredi Alabilecek

0 230

Anlaşma İmzalandı! Kredi puanı 0 olan TC Vatandaşı

Türkiye de kredi ödemelerinizin gecikmesiyle birlikte kredi puanınız aşağılara düşmektedir. Bu gibi durumda o vatandaşların kredi çekmesi zorlaşmaktadır. Hatta vatandaşların birçoğu bu gibi durumlarda kredi çekememektedir.

Böyle bir durum içerisinde bulunan vatandaşlar, nakit sıkıntıları olduğu vakit nerede ve ne şekilde çözebilecekleri ile ilgili birtakım sıkıntılar yaşarlar. Bunun için birçok yöntem geliştirilmiş ve bu şekilde kısa vadeli olarak nakit sıkıntısını ortadan kaldırmaya çalışılmasına yardımcı olmaktadır. Bu yöntemlerden oldukça sık kullanılmakta olan, bilinmekte olan yöntemler bulunur.

Bunun dışında son zamanlarda favori olan birçok kişinin bilmediği birtakım yöntemlerde bulunmaktadır. Farklı yöntemlere geçmeden önce öncelikle klasik olarak banka kredi notunuzun düşük olması durumunda kredi çekebileceğiniz diğer alternatif yöntemlerden bahsedelim.

Telefon hattınız üzerinden kredi çekmek

Telefon hattınız üzerinden kredi çekmeniz mümkün yani her telefon hattına tanımlanmış olan birtakım kredi limiti bulunmaktadır.

Bu yöntem ile sorunsuz bir şekilde kredi kullanmanız mümkündür. Ortalama olarak bir Android telefonun güncel değeri yaklaşık olarak 5000 TL olarak tespit edilmiştir. Yani bankalar ile arası iyi olmayan bir vatandaş telefon hattı üzerinden 5000 TL’ye kadar kredi kullanabilir. Bu miktar 20000 TL’ye kadar da çıkartılabilir.

Bir vatandaşın birden fazla hatanın bulunması durumunda bu miktar katlanarak yükselir. Şuan bankalarla kredi notu yüzünden kredi çekemeyen birçok vatandaş, yaklaşık olarak 50000 TL’ye kadar bu yöntem ile kredi çekmesi mümkündür. Birçok vatandaş günce sıkıntısını bu yöntemi kullanılarak halledilmektedir

Senetle alışveriş yapmak

Senetle alışveriş yapılmasına müsaade eden birçok firma, günümüzde faaliyet göstermektedir. Bu firmalardan bir tanesi de hepimizin bildiği üzere ev kur ve benzeri firmalardır Bu firmalar, vatandaşların kredi puanına bakmaksızın senetle ürün satış yapmaktadır. Bu ürünleri daha sonra da satışının yapılmasıyla sıkıntıların ortadan kaldırabilir.

Bu yöntemin kullanılmasıyla birlikte 50000 TL’ye kadar kredi borcunuzdan veya kredi kartı borcunuzdan kurtulmanız mümkündür. Günümüzde bu yöntemi kullanarak birçok kişi, anlık olarak borçlarından kurtulmuş ve bu firmalara aylık olarak senet karşılığında, taksitlerini ödemeye devam etmektedir.

Kıbrıs üzerinden kredi almak

Alışılagelmiş yöntemlerin dışında son zamanlarda kullanılmakta olan bir yöntemde, Kıbrıs üzerinden kredi kullanılmasıdır. Türkiye Cumhuriyetinde bankalarıyla arasında sıkıntı bulunmakta olan vatandaşlar, kredi kullanamazlar Fakat yavru vatan Kıbrıs üzerinden kredi kullanmaları mümkündür. Kıbrıs üzerinden kredi alma şartları, Türkiye de ki şartlardan daha caziptir. Üstelik ülkemizde olan Findex, kredi notu orada bulunmamaktadır.

Gelirini ispatlayabilen çalıştığını ispatlayabilen tüm vatandaşlar, Türkiye de müracaatta, Kıbrıs’tan kredi alabilirler. Bunun için Kıbrıs’ta bundan bankaların birtakım şartları bulunmaktadır. Bu şartların yerine getirilmesiyle birlikte ve uygun bulunmasıyla birlikte vatandaşlar rahat bir şekilde Kıbrıs üzerinden kredi kullanabilirler.

Üstelik buradaki faiz oranları vade sayıları ise ülkemizden çok daha cazip ve vatandaş lehinedir ülkemizde bu yöntemi bilen birçok vatandaş, Kıbrıs üzerinden kredi alarak borçlarını daha uygun şartlarda kapatmayan yakalamıştır. Kredi not ortalaması yüksek olup Türkiye’den kredi çekmeyip, Kıbrıs’a çeken birçok kişi bulunmaktadır. Bunun sebebi bu ülkedeki kredi faiz oranlarının çok düşük olmasıdır.

İlgili Haber:

Borç İçerisinde olan vatandaşa 1,35 faiz oranlarıyla İhtiyaç kredisi avantajları duyuruldu! 50.000 TL’lik kredi tutarı anında hesabınıza yatırılıyor

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Kuzey_K%25C4%25B1br%25C4%25B1s_T%25C3%25BCrk_Cumhuriyeti%2527ndeki_bankalar_listesi&ved=2ahUKEwjTw9yE2YryAhXY_7sIHTR1As0QFjABegQIBBAF&usg=AOvVaw2z658KcB0gv6pSRz6pRwkV

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.