Araba Alacak Olan Vatandaşlar Faiz Ödemeyecek! 31 Ağustos Tarihine Kadar Krediler Faizsiz

Araba Alacak Olan Vatandaşlar Faiz Ödemeyecek! 31 Ağustos Tarihine Kadar Krediler Faizsiz

0 188

Araba Alacak Olan Vatandaşlar Faiz Ödemeyecek! 31 Ağustos Tarihine Kadar Krediler Faizsiz

Güzel haber araba almak isteyen vatandaşlar için geldi! Hiç bir faiz ödemeden belirli bir miktar nakit birikiminiz varsa eğer Kredi ile araba sahibi olabileceksiniz. Söz konusu olan bu kampanya doğrultusunda 31 Temmuz tarihine kadar geçerli olacaktır. İşte bütün haberin ayrıntılarını haberimizin devamında sizinle paylaşacağız.

Kredi kullanmadan araba almak faizsiz olarak mümkündür. Araba piyasasındaki fiyatlarda ülke genelinde yaşanan korona virüs pandemisi ile birlikte artış göstermeye başlanmıştı.

Hem ikinci el hem de sıfır araba fiyatlarına özellikle sıfır arabalarda yaşanan çip krizi araba fiyatlarına yansıyarak etkiledi. Hem yaz ayının gelmesi hem de ülke genelinde yaşanan korona virüs salgın döneminde normalleşme sürecine geçilmesi ile birlikte otomobil piyasası hareket kazanmış oldu. Araç fiyatlarında görülen artış eğilimi ise hala devam etmektedir.

İkici el araba alma planı olan pek çok vatandaşımız ve sıfır araç almak isteyen pek çok kişi Banka kredilerinde ki faiz oranlarının yüksek olmasından dolayı araba alma planlarını her seferinde ertelemek zorunda kalıyor. Faizsiz kredi ile PEUGEOT tarafından yapılmış olan kampanya aracılığıyla rahatlıkla araba alınabiliyorsunuz.

90 bin TL değerinde kredi PEUGEOT 508 kampanyası ile kullanılması mümkün hale getirildi. Hiç bir şekilde vade farkı olmadan 12 ay boyunca taksitlendirme imkanı sunmaktadır. PEUGEOT tarafından yapılmış olan bu kampanya 2021 yılının 31 temmuz tarihine kadar geçerliliğini sürdürmeye devam edecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.