Aras Bulut İynemli Abisi Bakın Kim Çıktı? Aynı Dizideler Farkında Değiliz!

Aras Bulut İynemli Abisi

0

Ünlü oyuncunun abisi de tanıdık bir yüzmüş. Özellikle Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle ekranlarda parlayan ve adı daha sık anılmaya başlayan Aras Bulut İynemli şuan Çukur dizisinde Yamaç Koçovalı karakterine hayat veriyor.

Aras Bulut İynemli

1990 doğumlu olan Aras Bulut İynemli genç yaşına rağmen birçok dizi ve sinema filminde de yer aldı ve ismini zirveye taşımayı başardı. Aras Bulut İynemli’nin özel yaşantısı ise sevenleri tarafından adeta ilgi odağı halinde. Aras Bulut İynemli’nin ailesi, sevgilisi, aşk hayatı birçok hayranı tarafından merak edilirken, abisinin de ünlü bir oyuncu olduğunu gören herkes şaşırdı.

Aynı Dizide Oynamışlar

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinden sonra Çukur dizisi ile de kitlesine kitle katan Aras İynemli’nin abisi Orçun İynemli de Öyle bir geçer ki zaman Ki dizisinde rol aldı. Abi kardeş set arkadaşları çıktı. Aras İynemli’nin abisi Orçun İynemli’ de ünlüymüş. Özellikle Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile ürüne ün katan İynemli şimdilerde Çukur dizisinde yer alıyor.

Aras Bulut İynemli abisi

Yaşının genç olmasına rağmen birçok dizi ve filmde yer alan ve ismini zirveye taşımayı başaran Aras İynemli’nin özel hayatı da hayran kitlesi tarafından ilgi odağı halinde. Aras Bulut İynemli’nin ailesini ve sevgilisini merak edenler ünlü oyuncunun abisinin kim olduğunu öğrenince şaşırdılar. Özellikle Çukur dizisi birlikte büyük bir hayran kitlesine ulaşan İynemli’nin abisi Orçun İynemli Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde rol arkadaşı çıktı. Orçun İynemli Aras İynemli’nin abisi çıktı duyan herkes şok oldu.

Aras Bulut oynamış oldu diziler haricinde filmlerde de rol almıştır. Öncelikle Pek Yakında filminde konuk oyuncu olarak yer alırken, Mahmut ile Meryem filminde Mahmut, Tamam Mıyız? filminde ise İhsan karakterin Hayat vermiştir son olarak 7. Koğuştaki Mucize filmi ile de bütün dikkatleri üzerine çekmiştir.

Bakın Kim Çıktı

İynemli eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümü mezunudur. Orçun İynemli Aras Bulut’un abisidir. Ekranlardan uzak bir yaşantı yaşamayı tercih etse de ekranlardan uzak hayat süremiyor ve adeta hayran kitlesi tarafından yoğun bir ilgi odağı halinde. Aşk yaşadığı Bilge Önal ile birliktelikleri devam ederken genç çifti hayranları tarafından mercek altına almış durumdalar ve aktif olarak takip ediyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku