Aras Bulut İynemli Arka Sokaklar da Figüran!

0

Son dönemlerin en başarılı oyuncularından biri şimdilerde ‘Çukur’ un ‘Yamaç Koçavalı’ sı olarak ekranlarda olan Aras bulut İynemli ilgili ortaya çıkan detay herkesi şaşırttı. İynemli ‘nin figüranlık yaptığı günlerde magazin gündemini sallayan kare..

aras bulut iynemli

Abisi Orçun’ nun yolundan yeni oyuncu olmaya karar verdi. İTÜ Uçak Mühendisliği okurken reklamlarda oynamaya başladı.

Zeynep Günay Tan’ın dikkatini çekti İynemli, bir döneme damga vuran ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisi seçildi davet edildi.

Erkan Petekkaya, Wilma Elles Ayça Bingöl başrolünde yerini öğren dizide ‘Mete’ rolünü kapanma İynemli kısa sürede söz ettirmeyi başardı.

Aras Bulut İynemli

İlk projesinde gündem olmayı başaran yakışıklı oyuncunun başrollere geçişi de çabuk oldu. Sırasıyla dizilerinin yanı sıra sıra ‘Yedinci Koğuştaki Mucize’ filminde rol aldı.

Aras Bulut İynemli artık hangi ülkenin önde gelen biri olarak kabul edilen ilk dizisinin ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ ortaya çıktı.

Aras’da ‘Arka Sokaklar’da Oynamış

Türk televizyon tarihinin uzun soluklu dizilerinden ekran yolculuğuna başladığı’ Arka sokaklar ‘2006 yılından beri sıkça yardımcı figüran ve oyunculara yer verildi.

Hal böyle olunca bugünün en ünlü ünlülerden birçoğu, Kanal D ekranlarında polisiye dizi ‘Arka Sokaklar’ ın setinin tozunu yuttu.

Meğer ‘Arka Sokaklar’ da rol alan figüranlardan biri de Aras Bulut İynemli imiş. Öyle Bir Geçer Zaman ki ‘nin’ Mete’si dört yıl varken bu diziyle setlere adım attı.

MİRAY Aras Bulut İynemli ile Miray Daner hakkında bilinen az gerçek yıllar sonra gün yüzüne çıkmıştı. İkilinin arasında ki bağ sosyal medya üzerinden gündem olmuştu.

Yer aldıkları projede isimlerinden sık sık söz ettiren ikilinin kuzenlerini ortaya çıktı. Bu gerçeği öğrenen sevenleri, büyük bir şaşkınlık yaşadılar.

 

 

 

 

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku