Aras Bulut İynemli ile Rol Arkadaşı Damla Sönmez Aşk mı Yaşıyor! İşte Görüntüler

Aras Bulut İynemli ile Rol Arkadaşı Damla Sönmez Aşk mı Yaşıyor! İşte Görüntüler

0

Aras Bulut İynemli ile Rol Arkadaşı Damla Sönmez Aşk mı Yaşıyor! İşte Görüntüler

Çukur’un yetenekli yıldızı Aras Bulut İynemli ile beraber Damla Sönmez ile alakalı bomba iddialar ortaya atıldı. Geçen aylar içerisinde final yapan çukur dizisinde Yamaç Koçovalı karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli 6 yıllık sevgilisi olan Bige Önal ile sürpriz bir karar beraberinde ilişkilerini bitirmişti. Ayrılık kararı sonrasında ise Bige Önal ile birlikte yaşadığı evden ayrılan Aras Bulut İynemli hakkında ise çok şaşırtıcı iddialar gündeme bomba gibi düştü.

Ünlü oyuncunun çukur dizisinde Efsun karakteri ile beraber ekranlara gelen Damla Sönmez ile yeni bir aşka yelken mi açtığı soruları akla getirdi. İddialar sonrasında ise ilk açıklama Aras Bulut İynemli tarafından yapıldı. Yetenekli oyuncu Aras Bulut İynemli geçtiğimiz Temmuz ayı içerisinde 6 senedir birlikte olduğu Bige Önal ile yollarını ayırmıştı. Sürpriz ayrılık sonrası ise magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Aras Bulut İynemli’nin ilk hamlesi ise bir Önal ile birlikte yaşamış olduğu evden ayrılmak oldu.

Ayrılık haberleri ile beraber uzun bir süre gündem halinde kalan Aras Bulut İynemli için ortaya atılan yeni bir iddia ise gündeme bomba etkisi bıraktı. Atılan iddialar gitse Aras Bulut İynemli ile çukur dizisindeki yol arkadaşı olan Damla Sönmez bir aşk yaşamış olduğu iddialarıydı. Ortaya atılan bu iddia sosyal medyada çok kısa bir süre içerisinde yayıldı ve ikili için ise “ çok yakışıyorlar İnşallah doğrudur” şeklinde takipçileri tarafından yorumlar geldi. Diğer yandan ise bazı sosyal medya kullanıcıları ise Aras Bulut İynemli için “ Bige’yi hemen unuttu” şeklinde yorumlarda bulunarak oyuncuya isyan etti.

Açıklama yapıldı

Sosyal medya aracılığı ile yapılmış olan açıklama doğrultusunda “ sanatçımız Aras Bulut İynemli için bugün ortaya çıkan ilişki iddiaları haberleri asılsızdır” şeklinde açıklamalar yapıldı. Bu haber doğrultusunda eski süreç içerisinde dizi aşkları ile beraber ortaya atılan çiftler de gündeme geldi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku