Aras Bulut İynemli Mesleği Duyanlar Hayrete Düştü!

Aras Bulut İynemli Mesleği

0

Aras Bulut İynemli Mesleği Duyanlar Hayrete Düştü!

Aras Bulut İynemli Mesleği ; Son zamanların en popüler oyuncuları arasında yer alan Aras Bulut İynemli Çukur dizisinde başrol oyuncularından birisidir. Çukur dizisi finale doğru yaklaşırken Aras Bulut İynemli’ de diziye veda edeceği söyleniyor. Bu söylentilerin gerçek olduğu ortaya çıktı. Aras Bulut İynemli’nin mesleğini duyan herkes hayrete düşüyor.

Aras Bulut İynemli’nin gerçek mesleği takipçileri tarafından araştırılırken öğrenenler hayret ediyorlar. Show TV ekranlarının sevilen dizisi olan Çukur dizisinin başrol oyuncularından olan ve Yamaç Koçovalı karakterini can veren ülkemizde sevilen ve ünlü oyuncular arasında yer alan Aras Bulut İynemli çukur dizisi için dizinin final yolunda olmadığını kendisinin diziye veda edeceğini açıkladı. Yamaç karakteri Çukur dizisine veda ediyor.

Aras Bulut İynemli Mesleği

Aras Bulut İynemli Mesleği

Yamaç karakteri için hazırlıklar başladı. Birçok seveni ise Çukur dizisinden sonra ne yapacağını büyük bir merakla bekliyorlar. Bu süreçte hakkında ne iş yaptığına yönelik araştırmalar başladı. Gerçek mesleğini öğrenen herkes hayrete düştü. Bu durum sosyal medyada gündem oldu. Aras Bulut İynemli son zamanlarda özel yaşantısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Uzun süredir Bilge Önal ile aşk yaşayan magazin gündemine gelmemeye devam etmeye çalışırken, magazin gündeminde sürekli yer alan başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli’nin oyunculuk haricindeki mesleğini duyan herkesi hayrete düşürdü. Gerçek mesleği oyunculuktan olabildiği kadar bağımsız ve uzak bir meslek.

Aras Bulut İynemli Gerçek Mesleği

Aras Bulut İynemli Mesleği ; Oyunculuk performansı ile takdirleri üstüne toplayan ünlü aslında uçak mühendisi olduğu ortaya çıktı. Aras Bulut İynemli İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu olduğu öğrenildi. Mesleğini bilmeyen hayranları bu durum karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler. Özellikle Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde yaktığı ev sahnesi ile dikkat çeken, devamında uzun aradan sonra İçerde dizisinde rol alan şimdilerde ise Çukur dizisinde Yamaç karakterine rol veren Aras Bulut İynemli’nin uçak mühendisi olması beklenmeyen bir şey olarak yorumlandı.

Aras Bulut İynemli kimdir?

1990 yılında İstanbul’da hayata gelen Aras Bulut İynemli eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır son olarak İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünden mezundur. İlk olarak Arka Sokaklar dizisinde ekranlara gelen Aras Bulut İynemli 2010 ve 2013 yılları arasında Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde karşımıza çıktı. Sonrasında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Beyazıt rolünü canlandırdı. Maral dizisinde Hazal Kaya ile birlikte başrol oynadı. İçerde dizisinde Umut karakterine hayat verdi. Son olarak Çukur dizisinde Yamaç karakterini canlandırmaya devam etmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku