Arif Verimli’den Müge Anlı İçin Şok Edici Açıklamalar! 13 Sene Sonra Programdan Ayrıldı

Arif Verimli'den Müge Anlı İçin Şok Edici Açıklamalar!

0 326

Arif Verimli’den Müge Anlı İçin Şok Edici Açıklamalar! 13 Sene Sonra Programdan Ayrıldı

Geçtiğimiz sezon yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrılan Profesör Doktor Arif Verimli tüm sessizliğini bozdu. Müge Anlı ile alakalı gerçekleri tek tek anlattı.

Müge Anlı’yla Yollarını Ayıran ünlü Psikiyatrist Arif Verimli tüm Suskunluğunu Bozdu. Yıllardır ATV ekranlarında sevenleriyle buluşan ünlü sunucu Müge Anlı ile Tatlı Sert programı çok büyük bir ilgi ile izleniyor. Başarılı gazeteci Müge Anlı’nın sunumuyla birlikte hafta içi izleyiciyle buluşan program yaz tatili nedeniyle ekranlara veda etmişti. Kısa bir aradan sonra ise Müge Anlı ile Tatlı Sert sevenleriyle buluştu.

Program hala devam ederken geride bıraktığımız sezon Müge Anlı’nın ekibinde yer alan Profesör Doktor Arif Verimli ile alakalı ayrıntılar ortaya çıktı. Arif hocanın Müge Anlı ile yolları ayırması çok büyük yankı uyandırmıştı. Herkes bunun nedenini merak ediyordu. Arif Verimli sonunda sessizliğini bozdu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının eski psikiyatristi ‘Arif Hoca’ olarak bilinen Profesör Doktor Arif Verimli sosyal medya hesabından veda mesajı yayınlayarak ünlü sunucu ile yollarını ayırdığını herkese duyurmuştu. 13 senedir beraber çalışan ikilinin ayrılığı çok büyük yankı uyandırmıştı. Herkes Arif hocanın bir açıklama yapmasını bekliyordu. Beklenen açıklama sonunda geldi…

Profesör Doktor Arif Verimli ayrılma nedenini tamamen kişisel hassasiyetlerine dayandırmış, daha sonra ise program arkadaşı Profesör Doktor Şevki Sözen’le yaşadığı tartışma sonucu ayrılık kararı aldığını dile getirmişti. Profesör Doktor Arif Verimli, ayrılığıyla ilgili bir takipçisine vermiş olduğu cevapla tekrar gündeme geldi.  Arif Verimli, Müge Anlı için gündem oluşturacak sözler söyledi….

Arif Verimli’nin bir paylaşımını altına kullanıcılardan bir tanesi “İsteyerek olmamıştır o hocam. Rahmi Bey olsun, Şevki Bey olsun, kesinlikle isteyerek olmamıştır. Mügeciğimin asla sözünüzü keseceğini de düşünmüyorum. İnşallah bir araya gelirsiniz” şeklinde konuştu. Arif Verimli’den anında yanıt geldi. Arif Verimli bu mesaja “Gayet de isteyerek oldu. Bir anda tepki vermedim ve bu bir birikimdi, sevgiler” şeklinde yanıt verdi. Arif Verimli’nin bu açıklamaları sosyal ağlarda büyük yankı uyandırdı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.