Arka Sokaklar Dizisinde Yıllarca Oynamıştı! Onun Ayrılığı Seyircileri Çok Üzdü Artık Dizi de Yer Almayacak!

Arka Sokaklar Dizisinde Yıllarca Oynamıştı!

0 139

Yayın hayatına 2006 yılında başlayan Arka Sokaklar dizisi hala ilk gün ki gibi sevilerek izleniyor. Reyting sıralamasında her zaman üst sıralarda yer alan dizinin 16. Sezonunun çekilmesi için imzalar atıldı. 2006 yılından beri televizyonlarda görmeye alıştığımız diziden zaman zaman oyuncular ayrıldı yerine yeni oyuncular geldi.

Fakat yeni sezonda olmayacağını açıklayan Arka Sokaklar oyuncusu sevenlerini üzdü. Arka Sokakların yeni sezonda Hüsnü Çoban karakterinin oğlunu canlandıran Onur Bay artık kadroda yer almayacak.

Onur Bay Arka Sokaklar Dizisinden Neden Ayrılıyor?

Arka Sokaklar dizisine 6 yaşındayken katılan Onur Bay şimdilerde 24 yaşında genç bir delikanlı oldu. Seyircinin gözünün önünde büyüyen Onur Bay yeni dizilerde oynamak ve kariyerinde farklı planlar olduğu için diziden ayrılma kararı aldı.

Bu karar sevenlerini üzse de bu karar kesinleşti. Onur Bay, Arka Sokaklar ekibi ile yollarını tamamen ayırdı. Yalnızca o da değil Arka Sokaklar dizisinde Zeliş karakterine hayat veren Yüsra Geyik, Mesut Komiser rolündeki Şevket Çoruh, Rıza Baba rolü ile hafızalara kazınan Zafer Ergin de yeni sezonda olmayacak.

Arka Sokaklar Dizisinde Onur Bay’ın Ayrılması Nasıl Gösterildi?

arka sokaklar

Arka Sokaklar dizisinde Tekin karakterine hayat veren Onur Bay, diziden ayrılma kararının kesinleşmesi üzerine senaryoda değişiklikler yapıldı. Alman bir yönetmen tarafından bir iş teklifi alan Tekin, ailesini bırakarak Almanya’ya taşınmaya karar verdi. Dizi de Almanya’ya giderek tiyatro okuyacak ve iş teklifi değerlendirecek gibi gösterilen Tekin karakteri bu senaryo ile ekranlara veda etti.

Ayrılacak olan isimler farklı projelerde yer almak istediklerini dile getirirken diziden nasıl ayrılacakları henüz bilinmiyor. Zafer Ergin ise sağlık sorunları sebebi ile diziden ayrılmak istedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.