Arka Sokaklar Dizisinin Komiseri Hüsnü Çoban Eşi İle Şaşırttı! Bakın Kim!

Arka Sokaklar Dizisinin Komiseri Hüsnü Çoban Eşi

0 502

Arka Sokaklar dizisinin Komiseri Hüsnü Çoban eşi uzun zamandan bu yana merak ediliyordu.  Arka Sokaklar dizisi 2006 yılından beri ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar dizisinin Hüsnü Çoban’ı olarak bilinen Özgür Ozan adeta Hüsnü komiser karakteri ile bütünleşti. Arka Sokaklar dizisinde Suat karakteri ile evli olan Hüsnü Çoban’ın Suat karakterinin hayatını kaybetmesiyle birlikte evlilik hayatları da sona erdi. Hüsnü Çoban’ın takipçileri ve sevenleri gerçek hayattaki eşinin kim olduğunu merak ediyor…

Çocuklar Duymasın dizisinde Light Selami, Arka Sokaklar dizisinde ise Komiser Hüsnü Çoban karakterine hayat veren Özgür Ozan’ın gerçek hayattaki eşinin kim olduğu sevenleri tarafından merak ediliyor. Hüsnü Çoban’ın gerçek hayattaki eşinin adı Neslihan Uğur’dur. Ayrıca çiftin iki çocuğu bulunmaktadır.

Çukur dizisinin İdris babası ise Fazilet hanımla gerçek dünyada evlidir!

Magazin dünyasında gördüğümüz Aşk hayatlarını ve evliliklerini göz önünde yaşayan ünlülerin yanı sıra evliliklerini gözlerden uzak yaşayan ünlülerde bulunmaktadır. Ünlülerin gerçek hayattaki eşleri ise merak edilip araştırılıyor. Çukur dizisinde İdris Koçovalı karakterine hayat veren Ercan Kesal ile Fazilet hanımın kızları dizisinde başrolde yer alan Nazan Kesal gerçek hayatta evli oldukları bilinmektedir. Ercan Kesal Çukur dizisindeki İdris Baba karakteri ile daha çok ünlenmiştir. 59 yaşında olan ünlü oyuncu 2005 yılında Nazan Kesal ile dünya evine girmiştir. Ayrıca bir erkek çocukları bulunmaktadır.

Arka Sokaklar Dizisinin Komiseri Hüsnü Çoban Eşi Nazan Kesal Kimdir?

Gerçek adı Nazan Kırılmış olduğu bilinmektedir.  1969 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. İlköğretim ve ortaöğretim, liseyi Manisa Salihli’de okumuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro bölümünden 1991 yılında mezun olduktan sonra, Beykent Üniversitesi sinema televizyon bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. 1996 ve 2004 yılları arasında Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda görev almıştır.

Arka Sokaklar Dizisinin Komiseri Hüsnü Çoban Eşi

2004 yılında ise Bursa devlet tiyatrosuna geçiş yapmıştır. 2015 yılında Delibal adlı sinema filminde yer almıştır. 2015 yılında Analar ve Anneler dizisinde Muazzez karakterine hayat vermiştir. Arka Sokaklar dizisinin Komiseri Hüsnü Çoban eşi kimdir ve ne iş yapar?

Arka Sokaklar Komiseri Hüsnü Çoban eşi

Arka Sokaklar dizisinin Komiseri Hüsnü Çoban eşi merak edilen bir konuydu. 1959 yılında Nevşehir’de dünyaya gelmiştir ilk ve orta öğretimini Avanos’ta tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş ve uzun yıllar Doktor olarak çalışmıştır. Aynı zamanda sağlık sektöründe yöneticilik yaptığı da bilinmektedir. İlk oyunculuk hayatına Nuri Bilge Ceylan’ın Uzak filminde yer alarak başlamıştır. Oyuncu ve senarist olarak ulusal ve uluslararası birçok festivalde ödül almıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.