Arka Sokaklar’a Hüsnü Çoban’ın yerine bomba transfer!

Arka Sokaklar'a Hüsnü Çoban'ın yerine bomba transfer
0 557

Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizisi olan Arka Sokaklar ‘a Hüsnü Çoban’ın yerine bomba transfer geleceği duyurusu yapıldı.

Hüsnü Çoban
Hüsnü Çoban

Geçen ay sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara veren tekrarları bile izlenme rekorları kıran Arka Sokaklar dizisi Kanal D ekranlarının vazgeçilmezleri arasındadır.

Kanal D ekranlarında Kült haline gelen polisiye dizisi 15 sezonunda geride bıraktı Arka Sokaklar dizisinin sezon finali yapması ile birlikte oyuncu kadrosunda da Vedalar başlamıştı.

Kanal D’nin dizisi olan Arka Sokaklar kadrosunun vazgeçilmez “Demirbaş” isimlerinden olan ve çok sevilen bir karakter haline gelen Hüsnü Çoban karakterine hayat veren Özgür Ozan’ın yerine çok konuşulacak bir transfer … her sezon Arka Sokaklar dizisi kadrosuna yeni eklenen bir oyuncu ile yoluna devam ediyor işte şimdi yeni sezonda Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna katılacak olan yeni isim kim ?

Hüsnü Çoban - Suat
Hüsnü Çoban – Suat

Arka Sokaklar Kanal D ekranlarının en sevilen yapımlarından olan bir dizidir. Arka Sokaklar ‘a büyük transfer haberi… Her sezona damga vuran bölümleri ile ekranların fenomen dizisi haline gelen Arka Sokaklar ekranların en sevilen dizisidir. Dizide sosyal medya fenomeni olan karakterlerden Hüsnü Çoban Komiser karakterinin dizide ki çocukları ile birlikte dizinin sezon finalinde tamamen ayrılmasıyla büyük bir boşluk oluştu. Yapımcılar bu boşluğu nasıl dolduracaklarının yollarını ararken Hüsnü komiser yerini çok konuşulacak bir  ismi incelemeye almış durumdaydı. Herkesin de bildiği üzere bu sezon oyuncu kadrosunda birçok oyuncu değişikliği olan Arka Sokaklar dizisinde Vedalar ard arda gelmeye devam ediyor.

Netflix ile yeni bir proje için imza atan Özgür Ozan’ın Kanal D ekranlarının en sevilen dizisi olan Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban a Hayat verdiği rolden ayrılacağı yönünde haberler geldi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.