Aşk 101 Dizisinin 2. Sezonu Çok Farklı

Aşk 101 Dizinin 2. Sezonu

0

Aşk 101 Dizisinin 2. Sezonu ; Netflix platformunda yayınlanan aşk 101 dizisi 30 Eylül de ikinci sezonuna başlayacak. Hayranları tarafından merakla beklenen dizi sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. Dizinin yayınlan fragmanı izleyenleri tarafından büyük ilgi gördü.

Aşk 101 Dizisinin 2. Sezonu

Paylaşımın altına merakla bekliyoruz şeklinde yorumlar yapıldı. Dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, Kubilay Aka Ve Selahattin Paşalı’nın yer aldığı dizinin yeni sezon ile ilgili herhangi bir bilgi verilmedi.

Yetişkinliğe adım atmaya çalışan asi gençlerin hikâyesinin yer aldığı dizide o yılların okul manzarası paylaşılıyor. Dizide ikinci sezon merakla beklenirken bambaşka olaylar yaşanacak. Dizideki Eda ile kerem seçimleri arasında sıkışacaklar. Dizinin yönetmenliğinin Ahmet Katkısız yaparken, senaryosunu ise Meriç Acemi yapmaktadır.

Aşk 101 Dizinin Konusu

Aşk 101 Dizisinin 2. Sezonu

1998 yılını anlatan dizide 4 haylaz öğrenci farklı nedenler ile okulla sorunlar yaşar. Burcu öğretmen bu 4 sorunlu öğrenciyi okulda tutmaya çalışır. Ancak Burcu öğretmenin tayini başka bir okula çıkar. Onu çok seven öğrenciler ise Burcu öğretmeni okulda tutmanın yollarını arar. Bir plan kurarlar. Aşk 101 Dizisinin 2. Sezonu izleyenleri şaşırtacak.

Burcu öğretmeni okulun asi beden eğitimi öğretmeni olan Kemal’e öğretmene âşık etmeye çalışırlar. Eğer Burcu öğretmeni, Kemal öğretmene âşık edebilirlerse okulda kalmasını da sağlayacaklardır.

Aşk 101 Dizisinin 2. Sezonu ; Kaan Urgancıoğlu Kimdir?

Aşk 101 Dizinin 2. Sezonu

Dizinin başrol oyuncularından olan Kaan Urgancıoğlu, 1981 yılında İzmir’de doğdu. Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası Ve Borsa bölümünden mezun olduktan sonra Kadir Has Üniversitesi Film Ve Drama bölümünde yüksek lisans yaptı.

Aşk 101 Dizinin 2. Sezonu

2008 yılında ABD’ye giderek New York’ta oyunculuk eğitimi aldı. Karaoğlan ve Kampüsistan adlı dizilerde başrol oyuncusu olarak yer aldı. Birçok projede yer alan oyuncu kariyerine Netfllx de yayınlanan aşk 101 adlı dizide devam ediyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku