Aşk Mantık İntikam Başarısı! Reyting Savaşında Galip Gelen Dizi Hayranlarını Sevindirdi

0 51

Başrollerini Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in paylaştığı romantik komedi yaz dizisi Aşk Mantık İntikam yaz başında evlerimize konuk olmaya başlamış ve başarısını katlayarak devam ettirmişti.

Kış sezonuna girdiğimiz şu günlerde akıllardaki soru yaz dizilerinin kış sezonunda ayakta kalıp kalamayacakları oldu. Cuma akşamlarımızı süsleyen Aşk Mantık İntikam dizisinin aynı gününde yayınlanmaya devam edeceği başrollerini Ali Atay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan’ın paylaştığı Son Yaz dizisinin yerine geçmeyeceği bildirildi.

Reyting Savaşları

Aşk Mantık İntikam dizisinin yayınlandığı gün rüştünü kanıtlamış pek çok kış sezonu dizisi de ekran hayatlarına geri dönüyor. Geçtiğimiz sezon televizyon ve sosyal medya dünyasını kasıp kavuran Kırmızı Oda dizisi Cuma günleri yayınlanıyor.

Başrollerinde Binnur Kaya’nın olduğu Kırmızı Oda dizisi bir hayli sadık izleyici kitlesine sahip ve Ayça Bingöl, Nihal Yalçın, İlayda Alişan gibi yeni oyuncularla, yeni hikâyelerle birlikte ekrana sağlam adımlarla geri dönüyor. Ayrıca 16 sezon devirmiş olan televizyon dünyasının bir devi haline gelmiş Arka Sokaklar dizisi de Cuma günleri yayınlanıyor.

Cuma Gününe Yeni Bir Soluk

Tüm bu eski dizilerin yanında fragmanlarıyla iddiasını kanıtlamış olan bir dizi daha Cuma gününü rezerve etmiş durumda. Show TV’de yayınlanacak olan bu dizinin başrollerinde Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci bulunuyor.

Burçin Terzioğlu dizide bir edebiyat öğretmeni olan Deniz karakterini canlandırırken, Salih Bademci ise bir cerrah olan Mehmet Emir karakterini canlandırmaktadır. Deniz ve Mehmet Emir’in arasındaki karşı konulamaz çekim beraberinde gerilimli ve maceralı bir hayatı getirecektir.

Yayın hayatına Cuma günü başlaması planlanan Yalancı dizisi Aşk Mantık İntikam için bir diğer rakip rolünde. Kış sezonunda bazı yaz dizilerinin ayakta kaldığı da gözden kaçmıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.