Aşk Mantık İntikam Dizisinde Burcu Özberk İle Burak Yörük Uyumu

Burcu Özberk İle Burak Yörük

0

Burcu Özberk İle Burak Yörük ; Çok başarılı bir yaz dizisi olan Aşk Mantık İntikam’ın perde arkasında olan  kamera eğlenceli görüntüleri ekranlara yansıdı. Yaz ekranlarının çok başarılı olan dizisi Aşk Mantık İntikam olduğunu ifade etmek yanlış bir söylem olmayacaktır.

Burcu Özberk İle Burak Yörük

Dizinin 16 Temmuz Cuma akşamı FOX TV’de ekranlarda olacak 5. bölüm bütün kategorilerde hem birincilikler elde etti hem de yaz döneminin en iyi sonuçlarını ve tüm kategorilere ulaştırmayı başardı.

Çok Başarılı Bir Yaz Dizisi

Burcu Özberk ile İlhan Şen’in başrollerinde bulunduğu dizide Burak Deniz ile Melisa Döngel in de beraber başarıyla eşlik ettiği dizinin konusu daha çok beğenildi. Güney Kore yapımı olan dizisinden uyarlanan Aşk mantık İntikam çekimleri sırasında neler olduğuna dair kamera arkası görüntüleri ile öğrenilmiş oldu.

Çekimlerin çok keyifli geçti ve oyuncuların da beraber birbirleri ile yakın bir iletişim içinde olduğu görüntülere paylaşıldı. Özellikle set arkası görüntülerinde Burcu Özberk ile Burak Yörük ikilisinin oldukça samimi bir iletişim durumunda olduğu gözlerden kaçmadı. Setin enerjisi de oldukça yüksek, genç isimlerden olan kadroda tecrübeli oyuncular da yer alıyor.

Aşk Mantık İntikam Dizisinde Genç Oyuncular Ön Planda

Burcu Özberk İle Burak Yörük

Aşk Mantık İntikam dizisinde tecrübeli olan oyuncular bulunsa da genç oyuncular daha çok öne çıkmış durumdadır. Çekimlerde büyük bir emek sergileyen oyuncular sete ara verildiği esnada keyifli anlar geçiriyor.

Burcu Özberk İle Burak Yörük

İlhan Şeşen’in çok ciddi gözüktüğü olduğu görüntülerde Burcu Özberk’in alın teri bunlar ekmek parası ifadesi oldukça dikkat çekti.

Burcu Özberk dizi setindeki çok neşeli ve yerinde duramaz tavırları çok beğenildi. Aşk mantık dizisinin setinde oyuncu kadrosu çok keyifli ve hareketli zamanlar geçiriyor. Kameralara yansıyan bu görüntüler dizi severler tarafından çok beğenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku