Aşk Mantık İntikam Dizisinde Neler Oluyor? Verilen Son Kredi Ortaya Çıktı!

Aşk Mantık İntikam

0 297

Fox erkanlarında 4. bölümü yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi yine sevenleri ekrana kilitledi. Diz, Güney Kore dizisi olan My Cunning Single Lady’den uyarlanan ve her cuma akşamı Fox tv’de izleyici ile buluşuyor.

‘Bitti dediğimizde gerçekten biter mi aşk? Yoksa bir şans daha hak eder mi?’ slagonuyla yola çıkan dizinin zengin oyuncu kadrosu ve ilginç konusu ile sosyal medyada çok konuşuluyor.

Aşk Mantık İntikam Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Aşk Mantık İntikam

Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu dizisinin senaryosu Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsal’a aittir. Dizinin başrollerinde ise iki oyuncu dikkat çekiyor. Bu ikilden birisi Muhteşem Yüzyıl ve Güneşin Kızları dizilerinde ön plana çıkan Burcu Özberk’tir. Aşk Mantık İntikam Dizisinde Neler Oluyor? Verilen Son Kredi Ortaya Çıktı!

Ünlü oyuncu ayrıca Afili Aşk isimli diziyle de izleyicinin gönlünde taht kurmuştu. Dizin diğer başrolünde ise Şahin Tepesi ve Seni Çok Bekledim gibi dizilerde yardımcı oyuncu olan İlhan Şen yer alıyor.

Ayrıca Burak Yörük, Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat ve Melisa Döngel dizide bulunan diğer isimler arasındadır.

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Son bölümde rutin ve ekonomik sıkıntıları ile baş etmekten yorulan Esra’nın mantık evliliği yaptığı Ozan ile yolları ayırmasından sonra yaşananlar konu alındı. Bu ayrılıktan sonra zengin olan Ozan’ın Esra’nın yeniden yollarının kesişmesi oldukça dikkat çekti.

Verilen Son Kredi Ortaya Çıktı!

Menekşe’nin lokantasındaki etkinliğe katılan Ozan, orada bulunan Çınar’ın sürekli Esra ile ilgilenmesinden rahatsız olmaya başlamıştır. Zümrüt ise Menekşe’nin başarısını kıskanarak işlerini bozma planları yapar. Şirket çalışanları ise Çağla ve Ozan’ın yakınlaşması için bir doğum günü etkinliği düzenler. 5. bölüm fragmanının yayınlanmadığı dizinin sonraki bölümünde neler olacağı izleyici tarafından şimdiden merak ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.