Aşk Mantık İntikam Setinden Gelen Neşeli Görüntüler, Dizinin Kalitesinin Sebebini De Ortaya Koyuyor !

0 23

Yaz sezonu ile gündeme gelen aşk mantık İntikam dizisinin kalitesi kış sezonunda da bu dizinin devam edeceğini gösteriyor. Dizinin setinden gelen eğlenceli görüntüler ve fotoğraflar birbirlerine ne kadar bağlı oyuncuların dizi de yer aldığını da ifade etmiş oluyor. Konusuyla dikkat çekmenin yanı sıra genç oyuncuların birleştiği bu dizinin her yeni bölümü sevenleri tarafından merakla bekleniyor.

Dizinin Sevilen Yüzü Setin Neşesi

Dizideki Esra karakterinin annesini canlandıran Zeynep Kankonde, dizi setindeki neşeli görüntüleri dikkat çekiyor. Kameraman kamerayı kendine çevirdiği her anda dans ederek etrafa neşe saçan Kankonde, aynı zamanda diziye de farklı bir hava katıyor.

 

Özellikle Ozan karakterinin annesi ile birlikte geçen atışmaları izleyenlerin gözünden sevimli ve komik görünüyor. Hem güldüren hem de yeri geldiğinde ağlatan dizinin reytingleri bu oyuncular sayesinde her geçen gün artıyor.

Setten İnanılmaz Fotoğraflar

Genç ve dinamik bir ekibin rol aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi Güney Kore uyarlaması olarak ekranlarda alıyor. Dizinin her bölümü bir heyecan ve inanılmaz duygular yaşatırken, izleyenler kamera arkasını ve oyuncuların set hallerini de merak ediyor. Setten paylaşılan renkli ve neşeli fotoğraflar, oyuncuların birbirine ne kadar bağlı olduklarını ve diziyi ne kadar sevdiklerini de gösteriyor.

Muhteşem Uyum Mükemmel İkili

İlhan Şen ve Burcu Özberk ilk tanışmalarından itibaren iyi anlaştıklarını belirtmişlerdi. Setteki görüntüleri ve neşeleri de bu ikilinin ne kadar güzel bir uyum içerisinde olduğunun haberini veriyor. Normalde de anlaşan ve uyumlu olan çift, dizideki rollerinin de hakkını vererek reytingleri arttırıyor. Bu durumda dizinin kış sezonunda devam edeceğini göstererek izleyenlerini son derece sevindiriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.