Aşkların Kadını Yıldız Tilbe Yine Sözleri ile Kendine Hayran Bıraktı

0

Aşkların kadını Yıldız Tilbe Lerzan’la Çok Mutlu programına konuk oldu. Uçan kuş tv kanalında büyük ilgi gören Yıldız Tilbe Herkes tarafında konuşulan kişi oldu. Aşk sevdiğine kıyamamaktır, o üzülmesin diye ondan vazgeçmektir, aşk bazen özlemek bazen acı çekmektir diyen Yıldız herkes tarafından haklı bulundu.

Aşkların kadını Yıldız Tilbe

Diğer cümleleri ise herkesi şaşırttı. Aşkların Kadını Yıldız Tilbe “Şimdiki gençler aşkı sevgiyi seks zannediyor aşk öyle bir şey değil dedi. Gençler bir kere buluşup göz göze elip el ele tutuşunca âşık olduklarını sanıyorlar bir kere birlikte olunca birbirlerinin sahipleri oldukları sanıyorlar. Özellikle erkekler sonrasında kırıp döküp öldürüyorlar. Aşk sevdiği üzülmesin diye vazgeçmektir diyerek son derece haklılığını herkes kabul gördü.” Şeklinde konuştu.

Aşk Rahmani Bir Şey Seks Hayvani Bir Şey Dedi

Aşk ulaşılmaz seks ise hayvani bir şey diyerek değişik yorumlama yaptı. Yaşının her döneminde yaşadığı aşkı şarkılara döktüğünü söyledi. Sohbet koyulaştığında ise gençliğinden bahsetti. Gençken çok güzeldim tüm dikkatleri üstüme çekerdim. Kahvenin önünden bir yürürdüm herkes bana bakar dışarı çıkardı, arkasından babamda çıkar beni eve kadar kovalardı. Ben ise odama kaçar kapımı kitler saklanırdım. Aşkların kadını Yıldız Tilbe sözlerine şu şekilde devam etti;

Annem hep beni korurdu ne var derdi. Babamsa ”bu kız beni rezil ediyor” diyerek bana kızardı. Bazen beni saçımdan sürükleyerek eve sokardı. Düğünleri çok severdim tüm düğünlere giderdim babamda bana kızardı. Ama babam çok iyi bir insandı severdim onu dedi. Ben şarkı söylediğimde kızardı ona göre böyle şeyler tersti.

Aşkların Kadını Yıldız Tilbe Her Dönemimi Şarkılarla Anlattım

Şarkılarım beni anlatır 17 yaşlarımda yazdığım şarkılar o zamanki yaşadığım duyguları anlatır. 30 yaşında yazdığım şarkılar o dönem ki acılarımı anlatır. İnsan her zaman yazmalı aşkı unutmamalı.  Şarkılarımın birinde 25 yaşım birinde 30 yaşım birinde ise 50 yaşım var dedi. Her dönemde yaşadığım duyguları yazarım.

Artık aşk benden geçti gençler yaşasın aşkı ben sırtımı dayayacak ona güvenecek bir erkek arıyorum. Aşk kadınının söylediği sözlerden biri ise şöyleydi: ”kadınlar âşık olarak evlenmesin görücü usulü evlensin. Âşık oldukları erkekler hep yanlış kişiler çıkıyor. En güzeli mantık evliliği yapmaktır  dedi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku