Aslı İnandık Yeni Dizisi

Aslı İnandık'ın Yeni Dizisi

0

Aslı inandık yeni sezon dönemine bir dizi anlaşma yaptı. Sinema filmlerinin beraberinde dizileri ile de tanınan ünlü oyuncu, 2014 senesinde Yalan Dünya dizisi ile setlere adım atmış oldu. Daha sonra çok farklı yapımlarda değişik rollerde bulunan oyuncu, bir dönem Güldür Güldür Show kadrosunda yer aldı.

Aslı İnandık

Aslı İnandık 2019 senesinde Benim Tatlı Yalanım adlı romantik komedi dizisinde Saniye karakterine hayat vermişti. Oyuncu geçenlerde final olan Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olarak katıldı.

Aslı İnandık Aldığı Ödül

Aslı İnandık

İnandık yeni projesi bir dijital dizide bulunacak. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberinde Altın Portakal En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödül almaya hak kazanan İnandık, bu başarısını oynadığı Soluk filmde göstermiş olduğu performansı sayesinde elde etmiş oldu.

Aslı İnandık Altın Portakal’da en iyi film ödülünü aldıktan sonra dikkatleri üstüne çeken yönetmen Ferit Karol ile beraber bir dijital dizide buluştu. Aslı İnandık yine çok güçlü bir performans sunması bekleniyor.

Geniş Zamanlar Dizisi

Geniş Zamanlar adlı bu dizi 8 bölüm olarak planlandı. İnandık ve Ferit Karol hikayenin konusunu beraber kaleme aldı. Ferit Karol’un geniş zamanlar adlı dizinin yönetmenliğini yapacağı söylendi. Yayınlanacak olan Geniş Zamanlar dizisi çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. İkilinin uyumu oldukça beğeniliyor. Bugüne kadar yapmış oldukları projeler çok büyük başarı getirdi.

Yönetmen olarak Ferit Karol alanında çok başarılı biri olarak biliniyor. İnandık ise sevimli hareketleri ve gülen yüzü ile hayranları tarafından her zaman beğenilen başarılı ve deneyimli bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncunun Geniş Zamanlar dizisindeki performansı çok merak ediliyor. Çok farklı projelerde yer alan İnandık Geniş Zamanlar dizisinde nasıl bir karakterde rol alacağı henüz bilinmiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku